Одиниці в масках і з сумнівною дистанцією: на головній площі Ніжина відбувся масовий захід

Одиниці в масках і з сумнівною дистанцією: на головній площі Ніжина відбувся масовий захід

Дата: 2020-07-06 | Переглядів: 107

Минулої п'ятниці, 3 липня, на головній площі Ніжина відбувся концерт-презентація однієї з політичних партій за участі відомого українського співака. На захід прийшли батьки з дітьми та літні люди. Працювали атракціони, панувала святкова атмосфера. 

Напередодні міська влада дозволила проведення концерту, керуючись постановою Кабміну № 500 від 17 червня, яка дозволяє проведення масових заходів за участю не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі території.

За словами мера Ніжина, Анатолія Лінника, захід не має вплинути на зростання статистики захворюваності, адже при дотриманні дистанції в 1,5 ризики підхопити вірус не будуть більшими ніж у повсякденному житті.

З приводу заходу у соцмережах розгорілися дискусії. Ніжинці розділилися. Одні були за концерт, інші проти, адже кількість хворих на коронавірус залишається високою, а контролювати скільки людей прийде на площу надзвичайно складно. До того ж до кінця липня триває карантин.

Містяни швидко підхопили жарт, що Ніжин став першим містом, яке вийшло з карантину і перемогло вірус. 

Все ж заявлений захід із запрошеною зіркою відбувся. Проте масками користувалися лише одинці. Коли на сцені почався виступ відомого виконавця, люди стали скупчуватися.

Як повідомляється у сюжеті телеканалу ICTV на організаторів заходу поліція склала протокол про порушення карантинних заходів.

Нагадаємо, станом на понеділок, 6 липня, на Чернігівщині зафіксовано 576 випадків захворювання на коронавірусну хворобу

Михайло Ломоносов, газета "Деснянка"

Фото Ігоря Волосянкіна та з соцмереж


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-14 23:04:01.72

  • Всього випадків: 87,872
  • Активні: 39,064
  • Всього смертей: 2,011
  • Нових смертей: 19
  • Всього одужали: 46,797

Замовити зворотний дзвінок