На «Голубих озерах» відбувся ІХ Міжнародний фестиваль авторської пісні та свято «Івана Купала»

На «Голубих озерах» відбувся ІХ Міжнародний фестиваль авторської пісні та свято «Івана Купала»

Дата: 2020-07-12 | Переглядів: 118

10-12 липня в с. Олешня Ріпкінського району на території туристичного еко-комплексу «Голубі озера» вже вдев’яте відбувся Міжнародний фестиваль авторської пісні та свято купальської традиції «Івана Купала на Голубих озерах», організатором яких став благодійний фонд ім. Софії Русової, на чолі з президентом Іваном Чаусом.

У різних номінаціях нагороди отримали імениті українські барди – Віктор Байрак та  Костянтин Бушинський з Вінниці, Дмитро Долгов і Владислав Бондарьков з Києва,  президент Асоціації діячів авторської пісні в Україні Вадим Гефтер з Донецька, Сногій Городничий з Сум.

Президент Благодійного фонду ім. С. Русової Іван Чаус переможцям конкурсу вручив дипломи та сувеніри від організаторів. А Гран-прі фестивалю отримав відомий композитор, музикант оранжировщик, автор-виконавець Костянтин Бушинський.

Приз глядацьких симпатій вручено Олексію Шевченку, а кращим автором-виконавцем визнано Тараса Тарасенка з Любеча, а кращою поезією визнано Олену Грицюк з Чернігова.

У фіналі фестивалю, ведучим якого був неповторний, креативний заслужений артист України Олексій Биш, всі його учасники, члени журі та оргкомітету за традицією виконали спільно бардівську пісню.

Справжньою родзинкою фестивалю став як завжди високопрофесійний, яскравий виступ Академічного народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура. Цього вечора самобутні чернігівські митці присвятили традиціям свята Івана Купала. Це була справжня театралізована вистава з піснями, танцями, жартами, русалками та стрибанням через багаття.

Завершилося свято на Голубих озерах далеко за північ феєричною естрадною програмою та молодіжною дискотекою.

А вже сьогодні ввечері, 12 липня на екокомплексі відбудеться урочисте відкриття першого фестивалю для дітей та молоді з інвалідністю «МістОК».

 

Сергій Гайдук, газета "Деснянка"

Фото автора


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-14 23:12:01.963

  • Всього випадків: 87,872
  • Активні: 39,064
  • Всього смертей: 2,011
  • Нових смертей: 19
  • Всього одужали: 46,797

Замовити зворотний дзвінок