50 ножових поранень та пояснення батька: подробиці справи про вбивство 8-річного хлопчика

50 ножових поранень та пояснення батька: подробиці справи про вбивство 8-річного хлопчика

Дата: 2020-08-06 | Переглядів: 138

У Деснянському районному суді Чернігова обрали запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві власного 8-річного сина. Чоловіка два місяці триматимуть під вартою без можливості внести заставу, передає Суспільне.

Сам підозрюваний просив домашнього арешту. Адвокат сказав журналістам, що рішення оскаржуватиме. Раніше його клієнт проблем з законом не мав.

За словами заступника прокурора, Михайла Подоляка, можливо мало місце насильство в сім’ї, але з наявних показань - батько дуже любив свою дитину. Його бувша дружина сказала, що з нею у нього були не прості відносини, але дитину він дуже любив та піклувався.

У 2018-му чоловік лікувався в обласній психоневрологічній лікарні. На спеціальному обліку не перебував.

Після розлучення з дружиною, підозрюваний жив з батьками у Прилуках. Часто забирав сина до себе. У день трагедії батько віз дитину до матері. Машину вів дідусь.

У дорозі зупинялися, бо батько виходив подихати свіжим повітрям.

Біля села Скорінець батько з сином пішли на прогулянку до лісу. За кілька годин не повернулися, тому дідусь захвилювався і подзвонив матері, вона приїхала на місце і викликала поліцію.

На одязі батька поліцейські помітили плями бурого кольору також у нього знайшли закривавлений ніж.

Нагадаємо, 3-го серпня біля села Скорінець,Чернігівського району у полі знайшли зарізаним 8-річного хлопчика. Як повідомив прокурор на тілі дитини нарахували 30 ножових поранень в спину та 20 в грудну клітину.

За інформацією журналістів програми "Надзвичайні новини", батько сказав на суді під час обрання запобіжного заходу, що чув голоси, які говорили вбити сина.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 20:26:02.115

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок