У Чернігові шиють медичний захисний одяг за унікальною технологією

У Чернігові шиють медичний захисний одяг за унікальною технологією

Дата: 2020-08-12 | Переглядів: 137

Нещодавно у Чернігові почала роботу фабрика з пошиття медичного захисного одягу. Нове виробництво належить ТОВ «ТК-Медзахист», яке входить до групи компаній «Текстиль-контакт».

Про це передає Чернігівська міська рада.

На підприємстві створюється 30 нових робочих місць. Також працюватимуть унікальні машини, які роблять зварний шов ультразвуком, замість звичайного Подібна герметизація швів надзвичайно важлива у захисних виробах, тим більше противірусних.

За словами міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, підприємець Олександр Соколовський міг відкрити виробництво в будь-якому іншому місті України. Але обрав Чернігів, на думку очільника громади саме через те, що тут була досить розвинута легка промисловіть, а ще створена школа швачок.

Власник підприємства Олександр Соколовський зазначив, що загальні інвестиції у нове виробництво склали до півмільйона євро. Представлені на фабриці сучасні швейні машини ультразвукового зварювання швів виробництва Німеччини. Обладнання даного типу є новим для України. Весь обсяг виробленого на цих апаратах зарезервували на ринок США.

Підприємство також готове постачати продукцію як для внутрішнього, так і для зовнішнього ринків. Потужності дозволяють виготовляти до 20 тисяч виробів на місяць.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-01 17:14:01.862

  • Всього випадків: 213,028
  • Активні: 114,392
  • Всього смертей: 4,193
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 94,443

Замовити зворотний дзвінок