Дмитро Разумков на Чернігівщині: підсумки візиту

Дмитро Разумков на Чернігівщині: підсумки візиту

Дата: 2020-08-14 | Переглядів: 381

13-14 серпня на Чернігівщині з робочим візитом перебував голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Він відвідав дитсадок «Дитяча академія», який торік відкрили в мікрорайоні Масани. А також побував на підприємствах ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «ЕЛЕГАНТ».

 

Про результати поїздки пан Разумков розповів під час прес-брифінгу.

 

Про економіку

 

Практична цінність візиту - визначення питань, які заважають економічному розвитку регіону. Зокрема, пан Разумков виділив нарікання бізнесу на ПДВ, яке “звужує можливості підприємств”.

 

Для вирішення цього питнання в ВРУ вже є законопроєкти №№2508 та 2509. Серед іншого вони передбачають тимчасове звільнення підприємств легкої промисловості від сплати ПДВ на ввезення в Україну обладнання та запчастин, які сприяють цифровізації та підвищують продуктивність виробництв.

 

Інше питання, яке найчастіше піднімає бізнес, - повернення систем технопарків та створення зон пріоритетного розвитку.

 

Однак конкретних рішень поки немає.

 

- Я розумію, що не завжди це можна зробити швидко [ухвалити закон - авт.]… Але вважаю, що будь-який представник влади повинен намагатися врегулювати наявні питання. Будемо говорити з народними депутатами. Але не можу сказати, що прямо зараз приймемо закон, - сказав Дмитро Разумков.

 

Про місцеві вибори та ситуацію в Білорусі

 

Залишилося відкритим питання, хто змагатиметься за крісло мера Чернігова від «ЗЕ-команди». Це має вирішитись на з’їзді «Слуги народу» 29 серпня.

 

Коментуючи протести в Республіці Білорусь, Дмитро Разумков зауважив, що в будь-якій державі вибори мають бути демократичними. Бо це - волевиявлення громадян.

 

Під час оцінки результатів виборів ми маємо враховувати: як це відбулося; наскільки це сприймається громадянами держави та міжнародними інститутами, які спостерігають за виборами; наскільки адекватно діє у тих чи інших умовах влада, - зазначив спікер ВРУ.

 

Цікавий факт. В Чернігові у Дмитра Разумкова живуть дядько з тіткою.

 

Наталія НАЙДЮК, газета «Деснянка»

Фото авторки та https://www.facebook.com


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 20:26:02.115

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок