Двоє вчителів з Чернігівщини увійшли до ТОП-50 кращих педагогів України

Двоє вчителів з Чернігівщини увійшли до ТОП-50 кращих педагогів України

Дата: 2020-08-18 | Переглядів: 470

До цьогорічного списку 50 фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine увійшли освітяни з Чернігівщини - Людмила Безсмертна та Алла Єрмоленко.

Про це повідомляє громадська спілка Освіторія.

З 2017 року всі освітяни країни мають унікальний шанс здобути визнання та отримати мотивуючі подарунки. Все це можливо у рамках національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Її стоврили за ініціативи громадського об'єднання «Освіторія», аби знайти та нагородити кращих вчителів. Людей, які щодня прагнуть до прогресу в освіті, застосовують у своїй діяльності кращі нові підходи, мають здобутки на професійній ниві, виховують достоних громадян і люблять свою роботу.

Переможця освітянської премії оголосять у жовтні на Міжнародний день вчителя, який цьогоріч святкуватимуть 3 жовтня. Головний приз - 250 000 гривень та інші корисні і приємні подарунки від спонсорів.

Вчителька з обласного центру Людмила Безсмертна викладає англійську у ЗОШ No 3 міста Чернігів.Пані Людмилі присвоєне почесне звання «Відмінник освіти України». Свого часу брала участь у програмі «Українські лідери європейської освіти», опублікувала статтю «Interactive methods» у профільному виданніі English. Учні пані Людмили схожі на свою вчительку активністю і бажанням розвиватися Серед них близько десяти дітей фіналісти конкурсу-обміну FLEX, що відбувається у багатьох країнах світу за підтримки американського уряду. Цей проект дає можливість рік навчатися у середніх освітніх закладах Сполучених Штатів. Деякі вихованці вже навчаються в заокеанських вишах. Пані Людмила також стала учасницею семінару Британської Ради, що проводився для педагогів, які викладають англійську, де представляла Чернігівщину.

За словами пані Людмили, найбільша подяка для неї слова вдячності та визнання від учнів та їх батьків. Особливо бажання дітей піти її вчительською стежкою. Не може не радувати і той факт, що її предмет потрібний, допомагає здобути впевненість у власних силах і знаннях, не соромитися заговорити з іноземцями та почуватися впевнено у подорожах.

Серед фіналістів Global Teacher Prize Ukraine і Алла Єрмоленко. Вона викладає всесвітню історію, громадянську освіту, історію України та правознавство у Сновській ЗОШ І-ІІІ ступенів No 1


Пані Алла займається не лише якісним та креативним викладанням, а й глибоко вивчає методику освітнього процесу. Зокрема вивчає як формується інформаційна компетентність на уроках історії, використовуючи візуальні інформаційцні джерела разом з інформаційно-комунікаційними технологіями. На цю тему, педагогиня публікувала авторські напрацювання, які використовує у професійній діяльності.

Учні Алли Єрмоленко - переможці всеукраїнського конкурсу-захистів наукових доробків від Малої академії наук різних років. За професійні заслуги, пані Алла нагороджена відзнаками парламенту України та профільного міністерства.

На її думку, школа має вчити дитину реагувати на зміни, розбиратися у тому, що твориться навколо неї, у світі, де вона живе. Тому учні мають опанувати і зрозуміти технології. Так вони будуть здатними виживати в щільному інформаційному середовищі, що подекуди є токсичним. Умітимуть концентруватися на важливому й тримати увагу в умовах, коли інформаційне перенавантаження тисне з усібіч.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-24 22:18:01.522

  • Всього випадків: 188,106
  • Активні: 100,891
  • Всього смертей: 3,757
  • Нових смертей: 52
  • Всього одужали: 83,458

Замовити зворотний дзвінок