Шахрай з-за грат: чернігівець, відбуваючи покарання у колонії, обдурив людей на 150 тисяч гривень

Шахрай з-за грат: чернігівець, відбуваючи покарання у колонії, обдурив людей на 150 тисяч гривень

Дата: 2020-08-19 | Переглядів: 400

Нещодавно поліцейські Чернігова викрили шахрайську схему за допомогою якої ув'язнений чоловік поцупив з карткових рахунків людей близько 150 тисяч гривень. Своїх жертв заробітчанин з-за грат знаходив на відомому сайті оголошень про продаж товарів.

Про це повідомляє поліція Чернігівщини.

Так, правоохоронці Чернігова та області отримали ряд схожих заяв від громадян. Люди розповідали, що постраждали під час Інтернет-шопінгу на популярному сайті безкоштовних оголошень. Збитки сягали різних сум та об'єднував постраждалих один і той самий продавець-шахрай.

Правоохоронці Чернігівщини разом з кіберполіцейськими оперативно розшукали продавця, який обдурив десятки людей. Розслідування показало, що протизаконні дії вчиняли кілька осіб. Діяли вони, ясна річ, під вигаданим ім'ям. Серед спритників виявився мешканець Чернігова. Він засуджений за нанесення тяжких тілесних ушкоджень на вісім років, які відбуває у виправному закладі у Київській області.

У колонії, де перебуває фігурант справи, згідно законодавства та за сприяння Управління внутрішньої безпеки Мінюсту України, відбувся обшук. Так поліцейські знайшли декілька мобільних телефонів і близько двох десятків сім-карток. Скоріш за все, саме цим реманентом послуговувався шахрай, аби викрадати кошти у довірливих покупців з Інтернету. Серед речей ув'язненого поліція знайшла і чорновики, що свідчать про кримінальні дії чоловіка, а саме нечесні оборудки.

Щодо спільників в'язня-ділка, до них поліція завітала напередодні обшуків у колонії. Так у помешканні помічників шахрая у столиці та Чернігові знайшли платіжні картки, куди й надходили гроші від ошуканих покупців.

Попередні підрахунки слідчих показали, затримані чоловіки причетні до кількох десятків правопорушень, що принесли їм 150 тисяч гривень.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-01 17:14:01.862

  • Всього випадків: 213,028
  • Активні: 114,392
  • Всього смертей: 4,193
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 94,443

Замовити зворотний дзвінок