Чернігівська музична школа № 1 тепер з новим корпусом

Чернігівська музична школа № 1 тепер з новим корпусом

Дата: 2020-08-20 | Переглядів: 335

Нещодавно добігло кінця будівництво нового корпусу Чернігівської дитячої музичної школи імені Стефана Вільконського. Будували його більше двох років.

Про це передає Новий Чернігів.

Планувалося, що роботи закінчаться ще весною, але підкорегував графіки карантин. Будівельники наводять останні штрихи, бо за кілька днів здадуть нове навчальне приміщення в експлуатацію. 

За словами виконроба Андрія Красножона, роботи виконані вже на 98 %. Будівельники провели термомодернізацію, утеплили горище. Звели шатровий дах, доповнили його системою сніготанення, що є дуже безпечно для дітей. 

Наразі закінчуються роботи зі скляним переходом що з'єднає існуючу будівлю з прибудовою. 

Раніше на місці нового корпусу стояла одноповерхова дерев’яна будівля. Там були адміністративні кабінети. Нині тут виріс сучасний двохповерховий навчальний корпус з цоколем. Площа новозведеної будівлі 600 вадратних метрів. А це відповідність існуючим міжнародним стандартам.

У корпусі розташовуються 16 новеньких класів, зали для співів, занять симфонічного оркестру, які вже оцінили викладачі школи. На відкриття нової навчальної території у музичній школі чекали з неабияким нетерпінням, бо приміщення украй бракувало.

Директорка навчального закладу Ольга Астаф'єва каже, що у школі є постійний приріст учнів, проводяться конкурси, тому тепер місця вистачить всім. Адже основна будівля розрахована на 350 учнів, а нині в школі навчається 700.

Звели корпус завдяки співфінансуванню. Кошти виділили державний і міський бюджети. Загалом будівельні роботи й нове устаткування для школи обійшлися у майже 14 мільйонів гривень.Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-23 07:00:01.757

  • Всього випадків: 184,734
  • Активні: 99,359
  • Всього смертей: 3,705
  • Нових смертей: 63
  • Всього одужали: 81,670

Замовити зворотний дзвінок