Блискуча перемога чернігівської «Юності»

Блискуча перемога чернігівської «Юності»

Дата: 2020-08-20 | Переглядів: 379

Три дні в обласному центрі на оновленому стадіоні «Юність» вирували футбольні пристрасті, бурхливі емоції та вибухала радість переможців, а в інших – смак гіркоти поразок команд, які змагалися за призи, медалі та кубки імені заслуженого майстра спорту, прославленого чемпіона Олега Кузнецова, вихованця чернігівської футбольної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву.

 

Цей традиційний турнір зібрав шість команд з Чернігівської області та столиці України. Спостерігати за діями юних футболістів на полі було приємно. І хоча в окремих епізодах гравцям не вистачало майстерності, сили та влучності, проте брак досвіду юнь компенсувала невичерпною енергією і завзяттям.

 

Особливо блискуче зіграла команда СДЮШОР «Юність», яка переконливо перемогла усіх суперників, забивши при цьому 21 гол і не пропустивши у свої ворота жодного м’яча. Варто відзначити і характер переможців, які, залишившись у заключному матчі проти срібної «Десни» вдесятьох, зберегли «сухий» рахунок – 2:0. У поєдинку за третє місце київський «Локомотив» домігся нічиєї – 1:1, у двобої з однолітками столичного олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного.

 

Серед зірочок, які спалахнули на цьому турнірі, відзначу нападаючого господарів змагань Максима Букатого, семикласника чернігівської школи №33, який забив шість м’ячів. Талановитому юнакові на урочистому закритті змагань кращий бомбардир чернігівської «Десни» Олександр Філіппов вручив кубок кращого нападаючого, а Олег Кузнецов – приз кращому гравцеві турніру.

 

Всі учасники футбольних змагань мали змогу почути привітання почесних гостей, сфотографуватися з ними та взяти автографи. На жаль, футбольне свято було потьмарене примітивізмом закриття, недостатністю інформації, не було футбольних програмок, радіоповідомлень та спортивних мелодій. Зрозуміло, що на порожніх трибунах перебували лише учасники змагань, тренери та окремі батьки.

 

Сергій ГАЙДУК, газета «Деснянка»

Фото автора


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 21:32:01.639

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок