Хабар за безвідповідальність: у Носівці жінка забула де її донька і хотіла підкупити поліцейських

Хабар за безвідповідальність: у Носівці жінка забула де її донька і хотіла підкупити поліцейських

Дата: 2020-08-25 | Переглядів: 432

Нещодавно горе-матір з Носівки не змогла пригадати де перебуває її неповнолітня дочка. Щоби уникнути адміністративної відповідальності, вона пропонувала поліцейській хабара у чотири тисячі гривень. Представниця закону від угоди з безвідповідальною жінкою відмовилася. А остання отримала науку у вигляді кримінального провадження.

Про це передає поліція Чернігівщини.

Так, уранці у неділю, 23 серпня, носівські поліцейські отримали повідомлення, що у райцентрі зникла дитина. Мати неповнолітньої дівчинки зізналася,  коли прокинулася, не виявила малу в хаті.

Група реагування поліції, яка прибула за викликом одразу зрозуміла в чому річ. У помешканні стояв різкий запах нещодавнього застілля. Та й сама жінка, яка загубила дитину, явно ще повністю не вихмеліла.

Оперативники провели нескладні розшукові заходи і швидко з'ясували місце перебування дитини. Як виявилося, вона відпочиває разом зі старшою повнолітньою сестрою у столичному зоопарку. На підтвердження цієї інформації дівчата надіслали правоохоронцям селфі.

Саме так поліцейські допомогли забудькуватій мамі згадати що до чого. Напередодні жінка сама відпустила дитину на відпочинок до Києва, проте алкоголь затьмарив пам'ять.

Звісно подібний факт правоохоронці не залишили без уваги, адже він свідчить про невиконання жінкою власних батьківських обов'язків згідно статті 184 адмінкодексу України. Її запросили до відділку.

Горе-мама швидко зрозуміла що вчинила далеко не по-материнськи і може втратити батьківські права. До того ж, як з'ясувалося, вона знаходиться під наглядом профільної служби райдержадміністрації. Тут і народилася у жінки ідея підкупити слідчу і відмовити за 4 000 гривень складати адміністративний матеірал.

На що співробітниця поліції сказала, що ніколи не брала хабарів і звісно робити цього не буде! А сама жінка отримає кримінальне провадження за свою пропозицію неправомірної вигоди згідно частини 1 статті 369 КК України.

За таке правопорушення світить штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів, чи від 2 до 4 років за гратами, або ув'язнення на той самий строк.

Триває розслідування.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 20:26:02.115

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок