Пішла по гриби й заблукала: на Ріпкинщині шукають зниклу 84-річну чернігівку

Пішла по гриби й заблукала: на Ріпкинщині шукають зниклу 84-річну чернігівку

Дата: 2020-08-26 | Переглядів: 746

Усю минулу ніч поліцейські разом з лісниками та небайдужими громадянами шукали 84-річну жительку Чернігова, яка заблукала у лісі у Ріпкинському районі. Пошуки продовжуються.

Про це передає поліція Чернігвської області.

За словами сина пенсіонерки, жителя обласного центру, уранці, у вівторок, 25 серпня, його мати відправилася до Олешні, що у Ріпкинському районі, аби зібрати гриби у місцевому лісі, але заблукала і не може знайти вірного шляху. Звернення до поліції надійшло під вечір.

На зріст зникла жінка 160 см, статура худорлява. У неї сиве волосся, не бачить одним оком. Скоріш за все, на ній куртка рожевого кольору. При собі жінка має мобільний.

За тривожним сигналом одразу підняли весь особовий склад ріпкинської поліції. До розшукових заходів долучили патрульних та оперативників слідчих груп.

Пошукові роботи ускладнювала несприятлива погода. Йшли рясні опади, до того на вулиці було вже темно. Додала проблем і часткова відсутність у лісовому масиві мобільного зв’язку.

По телефону старенька сказала, що вийшла на якусь дорогу. Але відсутність конкретних орієнтирів поки не дає визначити що саме це за шлях.

Пошуки тривали всю ніч з 25 на 26 серпня. Жінку в лісах Ріпкинщини шукали місцеві поліцейські, співробітники лісництв, єгері, правоохоронці з обласного управління поліції.

Поки результів пошукові заходи не дали. Орієнтири не є чіткими та ще й старенька має проблеми з зором.

Близько 7:00 пенсіонерка вийшла на зв'язок. Вона знайшла місце, де ловить мобільний і подзвонила до поліції. Правоохоронці звузили територію, де проводять пошуки, однак вона все ще лишається доволі обширною. До пошуковців скоро долучать і нацгвардійців.

Правоохоронці просять до всіх громадян - мешканців села Олешня та сіл, що поблизу, місцевих, які полюють у лісах, чи займаються грибництвом, просто небайдужих людей, які мають таку можливість, допомогти відшукати зниклу літню жінку. Старенька перебувала цілу ніч у вогкому лісі під час зливи. Це вже могло значно похитнути її здоров'я, зважаючи на поважний вік.

Отримати необхідну інформацію щодо участі у пошуках можна у чергового відділення поліції смт Ріпки (04641)2-15-63.Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 16:36:02.144

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок