Олександр Кодола: «За Майбутнє» – партія, яка об’єднує українців»

Олександр Кодола: «За Майбутнє» – партія, яка об’єднує українців»

Дата: 2020-08-26 | Переглядів: 395

Відомого чернігівського політика, народного депутата України VIII скликання Олександра Кодолу обрано головою Чернігівського обласного осередку політичної партії «За Майбутнє».

 

На переконання політика, ця партія чи не єдина в Україні, яка сьогодні формується безпосередньо за ініціативи представників місцевих громад. І йому, як депутату-мажоритарнику з великим досвідом роботи безпосередньо з громадами, дуже імпонує ідеологія державотворення саме від громад до центру.

 

– Головною перевагою партії «За Майбутнє» є те, що ця партія формується за ініціативи активних представників громад, які мають успішний як професійний досвід, так і досвід управління. Саме такі люди мають замінити чинну владу, яка показала некомпетентність і непрофесіоналізм. Своїм завданням у партії я бачу розбудову рідної Чернігівщини, – прокоментував політик своє рішення приєднатися до нової політичної сили.

 

За словами Олександра Кодоли, людей, які увійшли до нового партійного об’єднання, він добре знає і поважає.

 

– У нашій політичній силі згуртувалися люди найрізноманітніших поглядів, але насамперед – це патріоти, для яких пріоритет – розвиток нашої держави. Своїм життєвим шляхом вони довели досвідченість, професіоналізм, здатність вирішувати складні завдання та готовність нести відповідальність заради спільного майбутнього, – підкреслив політик.

 

Перевагою партії «За Майбутнє» Олександр Кодола вважає спрямованість на об’єднання українців.

 

– Ми не ділимо українців за вірою, мовою, національністю чи соціальним статусом. Ми віримо в силу єднання. Єднання заради майбутнього України, – наголошує він.

 

Одним із першочергових завдань, які ставить перед собою нова політична сила, є – участь у виборах до місцевих рад у жовтні цього року.

 

– Наша команда на місцевих виборах буде висувати кандидатів на всі рівні місцевої влади: до обласних, районних рад та рад територіальних громад. Тому ми запрошуємо до нас усіх, хто має професійний досвід, не боїться гострої політичної боротьби, добре знає проблеми своїх громад і бачить шляхи їх вирішення. Важливо, щоб вони мали авторитет і повагу земляків, – каже голова Чернігівського осередку партії «За Майбутнє».

 

Місцеві вибори – це перший крок до отримання представництва в органах центральної влади, без якого неможливо відстоювати національні інтереси, захищати розвиток вітчизняного виробництва.

 

– Саме тому ми закликаємо всіх активних, цілеспрямованих людей приєднуватися до нашої команди, щоб творити майбутнє і громад, і України разом, – зазначає Олександр Кодола.

 

Заступником лідера обласної організації партії «За Майбутнє» став 52-річний Сергій Сергієнко (депутат Чернігівської обласної ради VI-VII скликань, у 2016-2019 рр. – заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, який має вагомий господарський і політичний досвід).

 

ДОВІДКОВО: Олександр Кодола, 38 років, має великий досвід громадської та політичної діяльності, в активній політиці – з початку 2000-х років. Був першим заступником голови Чернігівської обласної ради. Народний депутат України VIII скликання, обирався по 209-му ВО. За час своєї депутатської каденції входив у п’ятірку найбільш ефективних депутатів-мажоритарників Парламенту.

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації партії «За Майбутнє»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-20 02:14:01.36

  • Всього випадків: 172,712
  • Активні: 92,442
  • Всього смертей: 3,516
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 76,754

Замовити зворотний дзвінок