Не сподобалася поведінка дівчат: обставини вибуху гранати у Десні

Не сподобалася поведінка дівчат: обставини вибуху гранати у Десні

Дата: 2020-08-27 | Переглядів: 346

Днями в одному з гуртожитків, де проживають контрактники 169-го навчального центру в містечку Десна пролунав вибух. Загинув один військовослужбовець, ще двоє військових і одна цивільна людина у тяжкому стані в лікарні.

Журналісти УНН з власних джерел дізналися подробиці події.

Так, старший солдат, 1995 року народження запросив до гуртожитку двох знайомих дівчат. Там вони разом з 22-річним солдатом 21-річною жінкою-молодшим сержантом проводили спільне дозвілля. Як вказало джерело - вживали спиртні напої.

У процесі відпочинку одна з дівчат, яку запросили до гуртожитку та дівчина-військовослужбовець стали жартувати і обливатися водою. Зайшли до туалетної кімнати, зачинивши за собою двері. Така поведінка не сподобалася солдату з їх компанії. Він став закликати відкрити вхід до ванної, бо якщо по-іншому, то застосує бойову гранату. Відчинити дівчата не погодились. Солдат викрикнув фразу схожу на "Аллах - Акбар". Затим кімнату стряс вибух.

Солдат, який вчинив ці дії, загинув на місці вибуху від отриманих поранень.

Цивільна дівчина та дівчина-військовослужбовець, а також 25-річний старший солдат, зазнали численних проникаючих осколкових поранень по всьому тілу. Їх госпіталізували до медзакладу. За попередніми даними це Київський військовий госпіталь.

У медикаментозній комі перебувають військовослужбовець та цивільна дівчина. Нині їх стан лікарі оцінюють як тяжкий. У іншої постраждалої від вибуху дівчини-військовослужбовця травма ока. Вона також перебуває у лікарні.

Дещо інші деталі розвитку подій рокового вечора озвучив журналістам Суспільного, очільник навчального центру "Десна" Віктор Ніколюк. За його словами ніяких алкогольних напоїв у гуртожитку молоді люди не вживали. Цю версію у навчальному центрі відкидають. У гуртожитку компанія просто проводила час. До цього вони відпочивали в іншому місці.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 20:26:02.115

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок