Намагався повернути дітей: на Сновщині нетверезий дебошир порубав двері та вікно сільради

Намагався повернути дітей: на Сновщині нетверезий дебошир порубав двері та вікно сільради

Дата: 2020-08-28 | Переглядів: 283

У четвер, 27 серпня в одному з сіл Сновського району розходився п'яний дебошир. Житель села з сокирою "штурмував" приміщення сільської ради. Порубав двері та вікно будівлі. Хотів добратися до старости села та людей, які відвідували сільраду. На щастя ніхто не постраждав.

Про це повідомляє поліція Чернігівщини.

Аби зупинити небезпечного порушника громадського спокою староста звернулася до правоохоронців. Чоловік, перебуваючи під дією алкоголю мав при собі сокиру. Погрожував та силкувався пошкодити вікна. На той час у приміщенні установи перебувало, окрім старости ще шість громадян. Всі вони зачинилися зсередини.

Зі Сновська оперативно прибули поліцейські. Охоронці закону і порядку застали дебошира, коли він якраз пошкодив за допомогою сокири металопластикове вікно, а також двері сільради. Неспокійного і не зовсім тверезого порушника затримали і вилучили у нього небезпечний предмет.

Свої дії затриманий пояснив бажанням повернути власних двох неповнолітніх дітей і таким чином хотів достукатися до представників влади. Цього ж дня їх саме відправили до закладу освіти у Сновську, де вони навчатимуться.

Сім'ю чоловіка раніше притягували до адмінвідповідальності за невиконання забов'язань батьків. Через це за нею вівся і нагляд відповідних служб, мало місце і перебування на обліку у профільній службі Сновської районної державної адміністрації.

За фактом хуліганської поведінки чоловіка, у поліції порушили кримінальне провадження згідно статті 296 КК України.

Розслідування триває.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-20 02:14:01.36

  • Всього випадків: 172,712
  • Активні: 92,442
  • Всього смертей: 3,516
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 76,754

Замовити зворотний дзвінок