Чернігівцям пропонують обрати, де у місті будуть перші майданчики для вигулу тварин

Чернігівцям пропонують обрати, де у місті будуть перші майданчики для вигулу тварин

Дата: 2020-08-28 | Переглядів: 403

У Чернігові визначають локації, де можна буде вільно вигуляти домашніх улюбленців. Жителів обласного центру запрошують проголосувати за можливі місця розташування таких майданчиків.

Про це повідомляє Чернігіврада.

У сучасному місті огороджений майданчик для вигулу тварин - річ необхідна. Адже це дає змогу господарям відпускати власних чотирилапих друзів на спокійну, вільну прогулянку. Головне, завдяки огородженій території тварини не заважають іншим людям.

Цю проблему багато разів обговорювали на рівні міської ради. Хвилює вона і громадськість Чернігова.

Проекти облаштування територій для вигулювання собак розглядалися як конкурсанти Бюджету участі, проте потрібних балів для втілення у життя не набирали.

Нині вирішити це питання взялося міське управління житлово-комунального господарства. У планах відомства облаштувати та відкрити огороджені території для вигулу вже у наступному році. Це будуть пробні майданчики. Потрібно подивитися як приживеться ця ідея серед містян. Якщо таке рішення буде практичним і сподобається громаді, мережу майданчиків поширять на все місто.

Чернігівцям пропонукють самостійно обрати найбільш доречні місця, де незабаром з'являться спеціалізовані вигули для чотирилапих.

Каталог локацій включає сім можливих територій, які розташовані у центральній частині міста та у мікрорайонах. Ознайомитися з можливими місцями розташування і обрати найбільш вірні, на Ваш погляд, можна за посиланням. Також містян просять заповнити невелику анкету.

Голосуванням громада має обрати дві локації, які будуть детально вивчатися спеціалістами. Перевірятиметься дотримання будівельних та санітарних вимог. Так визначать конкретне місце, де розташується вигул на обраних локаціях.

Самі майданчики складатимуться з огорожі, спеціальних тренувальних снарядів для тварин. Також там передбачать лавки, певну кількість урн для відходів. Звісно, укомплектування вигулів може змінитися, доповнитися іншим об'єктами чи реманентом.

Треба сказати, що майже всі надані для голосування локації мають зелені насадження. Та облаштування вигулів не передбачає вирубку здорових дерев, лише обрізку, або знесення аварійних, чи пошкоджених насаджень, а також розчистку чагарників.

Складність ідеї облаштування майданчиків-вигулів полягає і в необхідності спеціалізованого догляду за такими об'єктами. Мають також дотримуватись правила утилізації продуктів життєдіяльності тварин.Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-24 22:18:01.522

  • Всього випадків: 188,106
  • Активні: 100,891
  • Всього смертей: 3,757
  • Нових смертей: 52
  • Всього одужали: 83,458

Замовити зворотний дзвінок