Бобровиччина у помаранчевій зоні карантину: як житиме район?

Бобровиччина у помаранчевій зоні карантину: як житиме район?

Дата: 2020-09-01 | Переглядів: 592

З понеділка, 31 серпня Бобровиччина потрапила до, так званої, помаранчевої зони коронавірусної небезпеки. У районі за останні два тижні значно зросла кількість хворих на COVID-19. У середньому кожного тижня фіксували по 40 хворих.

Про це передає Суспільне.

За словами, Олега Кириченка, головного спеціаліста з мобілізаційної і оборонної роботи Бобровицької районної державної адміністрації, зростання кількості інфікованих сталося через сусідство району зі столицею. Також поруч пряма залізниця. Чимало людей працюють у Києві, зокрема у медичній сфері, у метрополітені, на залізниці. В основному там, де найбільше контактів.

За даними на понеділок, 31 серпня, Бобровиччина має 191 випадок інфікування СOVID-19. Це лише ті люди, кому офіційно підтвердили діагноз.

15 людей лікуються стаціонарно, 61 хворий - на самоізоляції, 93 пацієнти одужали. На жаль, зареєстровано і чотири летальні випадки.

Згідно прийнятих урядом вимог, у помаранчевій зоні карантину заборонена робота фітнес-клубів, спортзалів, хостелів, закладів громадського харчування, що працюють у нічний час, нічних клубів. Таких закладів у Бобровиці немає.

Також є обмеження для заходів масового характеру - 1 людина на 20 кв. м. Робота громадського транспорту можлива, якщо зайняті лише сидячі місця.

У більшості місцеві жителі кажуть, що на їх життєдіяльність обмеження помаранчевої зони майже не впливають.

Піцерія у центрі містечка працює до 22:00. Але клієнтів приймає за умов дотримання дистанції. Багато людей у приміщення не запускають. Також заклад поки не бере замовлення на дні народження та інші масові свята.

Директорка Бобровицької школи № 1 Віта Лисенко зазначила, що ніякої загальношкільної лінійки з нагоди 1 вересня не буде. Її навіть не планували. Зате буде лінійка в онлайн-форматі. У кожному класі учням покажуть спеціально підготоване вітальне відео.

Також розмежували учнів початкової ланки та 5-11 класів. Робота школи побудована так, що вони не контактуватимуть під час перебування у школі.

У місцевій лікарні повідомили, що відкладуть усі планові операції та госпіталізації.

Серед хворих на коронавірус є і бобровицькі медики - один лікар, дві санітарки і чотири медсестри.

Обмеження помаранчевої зони карантину триватимуть у Бобровицькому районі два тижні. Затим рішення за Кабміном, дивлячись на епідситуацію у районі.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 18:32:01.737

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок