Застрелила і залила бетоном: у Сновському районі жінка вбила чоловіка

Застрелила і залила бетоном: у Сновському районі жінка вбила чоловіка

Дата: 2020-09-02 | Переглядів: 322

Нещодавно в одному з сіл Сновського району правоохоронці затримали 47-річну жінку, яка намагалася приховати вбивство власного чоловіка.

Про це передає поліція Чернігівської області.

Минулого четверга, жінка звернулася до поліцейських і розповіла що зник її чоловік.

Начебто, через сімейний скандал чоловік поїхав на власній автівці у невідомому напрямку. Додому не повертався. За розповіддю жінки, подібне за ним водилося. Минулі рази зникав і не повертався протягом кількох днів.

За кілька днів після отриманої від жінки заяви, оперативники знайшли у лісовому масиві за селом автомобіль зниклого. Він виявився замкненим з усіма документами та цінним начинням, що розташовувались на своїх місцях.

Проводячи розшукові заходи, співробітники місцевого поліцейського відділу а також спеціалісти Управління карного розшуку Головного управління Нацполіції залучили фахівця з виявлення неправди, тобто поліграфолога. Саме він і допоміг установити, що чоловіка вбили. А зробила це його жінка.

Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції Чернігівщини Володимир Нідзельський, підозрювана у скоєному зізналася. Виявилося, під час конфлікту вона навела на чоловіка мисливський обріз і натисла на курок.

За наявними у поліції даними, спільно із сином вони намагалися приховати злочин. Труп жінка заховала в оглядовій ямі для автомобілів та залила бетоном. Знаряддя злочину затримана закопала в господарській будівлі. Батькову машину до лісомасиву доправив син. Затим жінка заявила до правоохоронних органів про те що її чоловік зник.

У поліції порушили провадження за статтею “вбивство”.

Жінка затримана.

Розслідування продовжується.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 20:26:02.115

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок