Чернігів: новоcтворений скейт-парк огородять для більшої безпеки

Чернігів: новоcтворений скейт-парк огородять для більшої безпеки

Дата: 2020-09-03 | Переглядів: 288

На нещодавній щотижневій нараді у міській раді Чернігова обговорили необхідність убезпечити відвідувачів нового скейт-парку на проспекті Миру біля ЦУМу від травмування. Будівництво парку - на фінішній прямій.

Про це передає Чернігіврада.

Молодь Чернігова вже оцінила новий парк для екстремальних видів спортивної активності. Нині тут пробують різні викрутаси і початківці, і професіонали. Полюбляють новостворену локацію і перехожі.

Через таку велику популярність і скупчення людей, у міськраді говорили про огородження спортивної споруди. Облаштування огорожі допоможе запобігти випадковому потраплянню до активної зони скейт-парку малечі, чи навіть необережних дорослих. Парк облаштований біля пішохідної діялнки, тому подібні прикрощі реальні.

За словами, начальника управління ЖКГ Чернігівради Ярослава Куца,, екстремальну частину парку планують огородити по своєрідному периметру. Так вийде убезпечити і екстремалів і спостерігачів. Адже той самий скейтборд може запросто вилетіти за межі майданчика.

Обговоривши можливі варіанти, у міськраді зупинилися на різновиді огорожі, яку ставлять на майданчиках для баскетболу. Вона доволі об’ємна, тому завадить небажаному потраплянню людей та предметів на майданчик та з нього. Таким чином зменшуються ризики отримання травм.

Наголосили на нараді і на необхідності проводити роз’яснювальну роботу з батьками, які прогулюються з малечею. Адже випадки, коли діти різко вибігали на небезпечну зону майданчика вже мали місце. Молоді у свою чергу треба пояснювати, що у місті вже є спеціальне місце для катання, тому не треба їздити по граніту і псувати його.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-20 02:14:01.36

  • Всього випадків: 172,712
  • Активні: 92,442
  • Всього смертей: 3,516
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 76,754

Замовити зворотний дзвінок