Вивіски на фасадах будинків Чернігова будуть у єдиному стилі

Вивіски на фасадах будинків Чернігова будуть у єдиному стилі

Дата: 2020-09-04 | Переглядів: 269

Днями на засідання виконкому Чернігівради, прийняли нові концептуальні засади вигляду та розміщення вивісок та інформаційних табличок на фасадах будівель.

Про це повідомляє Чернігіврада.

Згідно даного рішення, бізнес має провести уніфікацію видів, матеріалів, стилів, розмірів, місць розміщення табличок і вивісок. Реалізація такого заходу покращить естетику будинків та міста.

За словами, заступника міського голови Олександра Ломако, нововведення спрямоване не лише на перші поверхи, а й на фасади будівель загалом. У цьому плані місто поділили на спеціальні зони.

За умови розуміння і швидкої реакції з боку підприємців, уже найближчим часом, щонайменше центр Чернігова виглядатами більш привабливо. Не буде великої кількості рекламних матеріалів різних кольорів, що одразу кидається в очі.

Бізнесу на перехід до нової концепції оформлення зовнішніх фасадів дають один рік. Цього часу має вистачити щоби привести вивіски у належний, новоприйнятий формат, проконсультуватися з профільним відділом міськради.

Звісно, якщо десь мінятиметься заклад найближчим часом - відкриватиметьтся нове кафе, ресторан, чи заклад торгівлі. Інформаційні зовнішні матеріали мають виконуватися за новими правилами, враховуючи концептуальні засади.

Як пояснив, Олександр Ломако, якщо за визначений час фасади не зміняться на нові, це розцінюватиметься як незаконна реклама. Тому, згідно рішень виконкому, муніципальна варта Чернігова змушена буде прибирати її.

На думку міського голови Владислава Атрошенка, відведений час в один рік є не зовсім безпечним. Існує вірогідність, що підприємці про нововведення забудуть.

У процесі засідання відповідальним підрозділам доручили за три місяці здійснити аудит інформаційних табличок закладів у центральній частині Чернігова - на Бойовій, Героїв Чорнобиля, Івана Мазепи, Козацькій, Київській, просп. Миру та Перемоги, Мстиславській, П’ятницькій, Рокоссовського, Ремісничій, Шевченка та інших вулицях)

А також письмово повідомити усіх представників бізнесу про прийняту Концепцію, пояснити її положення та вимоги.

У міськраді не відкидають, що у майбутньому цей важливий для міста і його розвитку документ будуть допрацьовувати.

Ознайомитися з Концепцією оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення можна тут (натисніть). 


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-23 06:00:01.655

  • Всього випадків: 184,734
  • Активні: 99,359
  • Всього смертей: 3,705
  • Нових смертей: 63
  • Всього одужали: 81,670

Замовити зворотний дзвінок