У чернігівських школах стартує змішана форма навчання

У чернігівських школах стартує змішана форма навчання

Дата: 2020-09-06 | Переглядів: 209

У понеділок, 7 вересня, у чернігівських школах середня та старша ланки починають навчатися за, так званою, змішаною формою через зростаюче поширення коронавірусу.

Про це передає Суспільне з посиланням на керівника управління освіти Чернігівради Василя Білогуру.

За словами головного освітянина міста, із запобіжною метою, разом з директорами навчальних закладів, вирішили перейти до такого формату навчання.

Класи з п’ятого по одинадцятий розподілять на дві групи, які змінюватимуть одна одну. Так, одні учні відвідуватимуть уроки, приміром, у перший тиждень. Інші діти прийдуть до школи наступного тижня.

Наголошується, що дистанційно освоєння нового матеріалу не відбуватиметься. У такому форматі планують, що діти виконуватимуть лише домашні завдання. У тиждень відвідання школи, їм начитуватимуть матеріал. Наступного тижня, учні виконуватимуть необхідні завдання удома. Що ж до молодшої школи (учні 1-4 класів) то вона навчатиметься у звичному форматі. Батьки не зможуть лишити дітвору саму вдома, тому освітни прийняли таке рішення.

Нагадаємо, Чернігів та Прилуки разом з Борзнянським, Варвинським, Городнянським, Ічнянським, Козелецьким, Куликівським, Сновським, Срібнянським і Талалаївським районами Чернігівщини у жовтій зоні карантину. Ніжин, Ніжинський та Носівський райони у помаранчевій зоні. Бобровиччина через стрімке зростання захворюванності на COVID-19 потрапила у червону зону адаптивного карантину, де весь освітній процес відбувається онлайн.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-25 01:20:01.968

  • Всього випадків: 188,106
  • Активні: 100,891
  • Всього смертей: 3,757
  • Нових смертей: 52
  • Всього одужали: 83,458

Замовити зворотний дзвінок