Червона зона карантину: у Бобровицькому районі заборонили посадку пасажирів до потягів

Червона зона карантину: у Бобровицькому районі заборонили посадку пасажирів до потягів

Дата: 2020-09-08 | Переглядів: 617

З понеділка, 7 вересня, на станціях у Бобровицькому районі можна лише зійти з поїзда. Посадка - заборонена. Такі зміни пов’язані з потраплянням району до червоної зони адаптивного карантину.

Про це йдеться у повідомленні поліції Бобровиччини.

Так, згідно розпорядження регіональної філії «Південно-Західна залізниця» від 07 вересня 2020 року на території Бобровицького району встановлені технічні зупинки для потягів, без можливості посадки для пасажирів. З поїзда можна тільки висадитися.

Також призупинили продаж квитків через каси на електропоїзди приміського та регіонального сполучення (станції Бобровиця, Кобижча та зупиночні платформи - Космічна, Марківці, Макарівка, Попудренко, Трубіж і Ярославка).

Посилені карантинні заходи стартували на Бобровиччині з 4 вересня, після відповідного рішення Державної комісії з питань ТЕБЕ та НС. Відтак Бобровицькицй район віднесли до червоної зони карантинних обмежень через стрімке зростання захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

За даними на початок тижня у 210 мешканців району виявили коронавірус. Інфекційне відділення Бобровицької центральної районної лікарні нині приймає більше пацієнтів ніж є наявних ліжкомісць.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-20 02:14:01.36

  • Всього випадків: 172,712
  • Активні: 92,442
  • Всього смертей: 3,516
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 76,754

Замовити зворотний дзвінок