П'ятикласники чернігівських шкіл можливо навчатимуться у звичайному режимі

П'ятикласники чернігівських шкіл можливо навчатимуться у звичайному режимі

Дата: 2020-09-09 | Переглядів: 148

П’ятикласники чернігвських шкіл, можливо, продовжать навчання у звичному форматі, без розподілення на групи та дистанційних тижнів.

Питання відміни змішаної форми навчання розглядали на щотижневій нараді у Чернігівраді, передає Суспільне.

Як повідомив міський голова Чернігова, дітям, які навчаються у п’ятих класах, нелегко звикнути до змішаної форми, бо це перший рік, коли вони перейшли до середньої ланки. Відтак, до вечора середи, 9 вересня, за дорученням мера, вивчатиметься питання, щодо переведення п’ятикласників на звичний шкільний режим.

Нагадаємо, за словами начальника управління освіти Чернігівради Василя Білогури, школи Чернігова, з понеділка, 7 вересня, через збільшення захворюваності на коронавірус, перевели на, так званий? змішаний формат навчання. Тобто учні 5-11 класів поділились на дві групи. Одна ходить на уроки першого тижня, інша відвідує школу наступного.

Головний освітянин міста зазначив, що у дистанційному форматі діти виконують лише домашні завдання. Спочатку їм тиждень начитують матеріал, затим тиждень вони працюють самостійно вдома.

В управлінні освіти міської ради також повідомили, що формат, за яким навчатимуться учні, школи обрали окремо на педагогічних радах.
Усі ЗОШ обласного центру погодили і вибрали змішану форму навчального процесу.

Однак не всіх батьків влаштувало таке рішення педрад. Приміром, днями, майже чотири десятки батьків, чиї діти, навчаються у ЗОШ № 19? завітали до кабінету директора навчального закладу. Вони попросили змінити рішення про змішаний формат навчального процесу. До того ж наголосили, що законних підстав не пускати до школи дітей немає. Тому 35 учнів, які повинні були цього тижня перебувати вдома, до школи все ж прийшли. Директорка закладу допустила їх до навчання.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-23 03:30:01.339

  • Всього випадків: 181,237
  • Активні: 97,694
  • Всього смертей: 3,642
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 79,901

Замовити зворотний дзвінок