З понеділка Ніжин, Бобровицький та Носівський райони у червоній зоні карантину

З понеділка Ніжин, Бобровицький та Носівський райони у червоній зоні карантину

Дата: 2020-09-11 | Переглядів: 139

У понеділок, 14 вересня, в Україні стартує новий поділ на епідемічні зони. На Чернігівщині розшириться “червона” зона адаптивного карантину.

Відповідне рішення прийняла на своєму позачерговому засіданні у четвер, 10 вересня, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Відтак, до “червоної зони” карантинних обмежень потрапили Бобровицький та Носівський райони, а також місто Ніжин. До “помаранчевої” зони додалися Борознянщина, Куликівщина та Ніжинщина.

У “жовтій” зоні карантину найближчі тижні будуть міста Чернігів та Прилуки. Серед районів це Варвинщина, Городнянщина, Ічнянщина, Козелеччина, Прилуччина, Сновщина, Срібнянщина, Талалаївщина та Чернігівщина (район).

Таке епідемічне зонування діятиме 14 днів. Потім, дивлячись на ситуацію з захворюваністю, прийматимуться наступні рішення.

До слова, “червона” зона передбачає заборону руху міського, міжміського, внутрішньообласного громадського транспорту. Припиняється робота закладів освіти. Не можуть працювати і торгово-розважальні центри, ресторани та кафе. Як раніше повідомляв Міністр охорони здоров'я Максим Степанов, виїхати з червоної карантинної зони до інших населених пунктів чи регіонів країни можна, проте тільки на власному транспорті. У ньому можуть перебувати не більше п'яти осіб за виключенням дітей до чотирнадцяти років. При цьому не потрібно проходити тестування на COVID-19, чи йти на самоізоляцію.

У «помаранчевій» зоні заборонена робота закладів, що надають послуги з розміщення населення (турбази, хостели і таке інше), крім готелів. Не можуть діяти нічні клуби, ресторани та інші розважальні заклади у нічний час. А також спортивні зали, фітнес-центри, культурні заклади. Масові заходи обмежуються однією людиною на кожні 20 квадтратних метрів, але не більше сотні людей.

Забороняється проводити планові госпіталізації в лікарнях та приймати нові зміни до дитячих таборів.

У “жовтій” зоні припиняється відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку, окрім тих, які допомагають у кризових ситуаціях.Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-01 17:14:01.862

  • Всього випадків: 213,028
  • Активні: 114,392
  • Всього смертей: 4,193
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 94,443

Замовити зворотний дзвінок