Лежала на землі і ледь розмовляла: у Чернігові посеред вулиці знайшли матір з малолітнім сином

Лежала на землі і ледь розмовляла: у Чернігові посеред вулиці знайшли матір з малолітнім сином

Дата: 2020-09-15 | Переглядів: 447

У неділю пізно увечері на вулиці Шевченка у Чернігові перехожі помітили жінку у дивному стані. Вона розпласталася на землі, поряд перебувала маленька дитина. Про випадок повідомили на лінію правоохоронців, передає патрульна поліція Чернігівщини.

Від незнайомки, яка лежала на вулиці, несло градусними напоями. Вона майже не могла говорити. Малолітній хлопчик, який знаходився поряд був легко вдягнений.

На місце події прибули чергові патрульні поліцейські. Правоохоронці застали жінку, яка мала явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Виявилося, героїня цієї історії місцева мешканка, частенько зазирає до чарки. Маленька дитина її 4-річний син.

Як довго у такому стані ненька з дитиною провели посеред вулиці точно невідомо. Проте патрульні помітили, що хлопчик дуже замерз. Щоби відігріти дитину, поліцейські помістили її до службової автівки. Для убезпечення від переохолодження також викликали медиків. У критичній ситуації допомогли і небайдужі громадяни, які і викликали охоронців порядку раніше. Вони проживають у цьому ж мікрорайоні, тому оперативно надали 4-річній дитині теплі речі і зігріваючий чай.

Усе ж для мінімізації наслідків перебування на вулиці, малолітнього хлопчика відвезли до дитячої обллікарні. З матір’ю працював співробітник ювенальної превенції.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-07-29 14:38:01.329

  • Всього випадків: 2,250,907
  • Активні: 12,142
  • Всього смертей: 52,916
  • Нових смертей: 25
  • Всього одужали: 2,185,849

Замовити зворотний дзвінок