Пункт пропуску "Нові Яриловичі" тимчасово закрили через скупчення хасидів

Пункт пропуску "Нові Яриловичі" тимчасово закрили через скупчення хасидів

Дата: 2020-09-15 | Переглядів: 785

Пункт пропуску «Нові Яриловичі», що знаходиться у Чернігівській області на кордоні з Білоруссю, тимчасово не пропускає транспортні засоби та громадян. Рух обмежений.

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України у мережі Фейсбук.

До таких заходів у “Нових Яриловичах” ДПСУ вимушено вдалася через перебування там значних за кількістю груп іноземців. Вони розташувалися майже на проїжджій частині шляху. Звісно, це ускладнює рух автотранспорту. Може бути небезпечним для життя громадян.

Про рішення, яке має своєю ціллю безпеку людей, українські прикордонники повідомили білоруських колег. Нині прикордонники обох країн перенаправляють транспортні засоби до інших пунктів пропуску на кордоні.

Також повідомляється, що ситуація у пункті пропуску «Нові Яриловичі» залишається під контролем. Спроби незаконно перетнути державний рубіж не допущені.

Нагадаємо, у понеділок, 14 вересня, післяобідньої пори на згаданому напрямку прикордонного руху стали з’являтися у чималій кількості іноземні громадяни. Вони хотіли перетнути державний кордон, незважаючи на прийняті урядом обмежувальні заходи, які діють до 28 вересня.

Отримавши всі необхідні роз’яснення, іноземці й надалі залишаються на території Республіки Білорусь між пунктами пропуску “Нові Яриловичі” з української сторони та “Нова Гута” з білоруської.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-06-20 16:10:02.325

  • Всього випадків: 2,229,523
  • Активні: 26,044
  • Всього смертей: 52,016
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 2,151,463

Замовити зворотний дзвінок