Андрій Подорван: спорт – це завжди робота на результат

Андрій Подорван: спорт – це завжди робота на результат

Дата: 2020-09-15 | Переглядів: 376

Минулої суботи спортсмени та прихильники фізкультури відзначали своє професійне свято – День фізичної культури і спорту.

 

Заступник голови Андрій Подорван з цієї нагоди вручив почесні грамоти та подяки голови Чернігівської ОДА одним із кращих представників спортивної галузі регіону.

За словами заступника голови ОДА, спортивна сфера – це завжди динаміка та ініціативи. Звичайно, що розвиток спорту і фізичної культури вимагає фінансової підтримки та уваги.

– Але є другий бік цього – робити хороші речі у спорті простіше. Спорт – це завжди робота на результат, – зазначив Андрій Подорван і додав: – кілька прикладів: ми створили штатну спортивну команду – це підтримка найбільш результативних спортсменів, які займаються олімпійськими видами спорту, відкрили баскетбольне відділення ШВСМ, допомагаємо олімпійцям – вони перемагають. З нуля будуємо три нові стадіони у Корюківці, Острі та Сосниці. І все це дає надію, що наше суспільство буде більш спортивним, активним та здоровим.

У Чернігівській області розвивається 83 види спорту, з яких 28 олімпійських. Пріоритетними є біатлон, лижні гонки, важка і легка атлетики, велосипедний спорт, стрільба кульова, стрільба з лука, бокс, дзюдо, боротьба вільна, теніс настільний, волейбол, у т.ч. пляжний, чоловічий та жіночий футбол. До речі, цього року вперше в області провели Чемпіонат України з пляжного волейболу.

До складу збірних команд Украї­ни входять 263 представники Чернігівщини із 46 видів спорту, двоє з яких є кандидатами на участь у літніх Олімпійських і п’ятеро – в Паралімпійських іграх у м. Токіо.

Загалом в області у спортивних школах, секціях і клубах систематично займаються спортом майже тридцять тисяч осіб.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-09-16 23:00:02.326

  • Всього випадків: 2,331,540
  • Активні: 50,260
  • Всього смертей: 54,651
  • Нових смертей: 101
  • Всього одужали: 2,226,629

Замовити зворотний дзвінок