На Чернігівщині видадуть книги місцевих авторів

На Чернігівщині видадуть книги місцевих авторів

Дата: 2020-09-16 | Переглядів: 365

Нещодавно у Чернігівській ОДА підсумували цьогорічний конкурс рукописів авторів Чернігівщини.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

За умовами конкурсу, місцеві автори можуть видати власні художні, наукові, публіцистичні і т. д. твори за кошти обласного бюджету. Видання безкоштовно з’являться у бібліотеках, освітніх, наукових, культурних та інших зацікавлених закладах і установах області.

Так, комісія з питань місцевого книговидання при Чернігівській ОДА визначила одинадцять рукописів-переможців конкурсного змагання 2020. Усі вони включені до плану видання на цей рік.

За словами, голови комісії, директорки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Оксани Стельмах, подібна підтримка авторів регіону надзвичайно важлива і потрібна. Твори літераторів області викликають зацікавлення у місцевих читачів. До того ж, це певний ресурс гуманітарного значення, за допомогою якого Чернігівщина привертатиме увагу жителів інших областей.

Випускатимуть друком твори авторів нашої області у рамках спеціальної програми, мета якої - розвивати інформаційну та видавничу сфери Чернігівщини. Її прийняли на 2016–2020 роки.

Таким чином, читацька аудиторія області має можливість знайомитися з кращими та суспільно важливими творами письменників, науковців, публіцистів Чернігівщини. Часто комерційні видавництва оминають такі твори увагою з різних причин.

Щоби забезпечити неупередженість та прозорість конкурсу, його проводять у відкритому форматі вже п’ять років поспіль.

Також члени комісії, окремо проголосували за рейтинг черговості видання обраних рукописів. Якщо виділеного бюджету на публікацію усіх одинадцяти видань виявиться недостатньо.

Видані твори розмістять у електронному форматі на сайті Чернігівської ОДА. Там вже чекають на читачів видання, випущені за кошти обласного бюджети у минулі роки.

З рукописами, які увійшли до видавничого плану цього року можна ознайомитися за посиланням.

До слова, у конкурсний сезон 2020 з 11 липня до 9 серпня, комісія отримала вісімнадцять рукописів місцевих авторів.
Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-08-05 13:42:01.73

  • Всього випадків: 2,256,397
  • Активні: 14,533
  • Всього смертей: 53,049
  • Нових смертей: 25
  • Всього одужали: 2,188,815

Замовити зворотний дзвінок