"Шаную воїнів, біжу за Героїв України": у Чернігові пройде забіг пам'яті воїнів АТО/ООС

"Шаную воїнів, біжу за Героїв України": у Чернігові пройде забіг пам'яті воїнів АТО/ООС

Дата: 2020-09-17 | Переглядів: 344

У Чернігові 27 вересня пройде патріотичний, пам’ятний і одночасно спортивний захід всеукраїнського рівня - забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Про його організаційні моменти говорили днями на нараді в Чернігівській ОДА.

Засідання відбулося за участі голови координаційної ради АТО/ООС Володимира Мироненка, представників Міністерства у справах ветеранів, матерів полеглих захисників, а також представників об’єднання "Біговий Чернігів" та громадськості.

За словами очільника Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» - захід, що вшановує пам’ять про захисників незалежності та територіальної цілісності України. Беручи участь у ньому, ми можемо вшанувати воїнів, а також згадати якою ціною дається наше мирне небо.

Заступник голови Чернігівської ОДА, Андрій Подорван, зазначив, що обласна влада виступатиме з підтримкою всіх патріотичних заходів, які бережуть пам’ять і засвідчують повагу до полеглих Героїв. До того ж нові формати виховання патріотизму це завжди добре. А щоби ефективно вирішувати питання, що стосуються ветеранів АТО/ООС при обласній держадміністрації нещодавно створили Координаційну раду. Адже лише спільний діалог і робота допоможуть справитися з проблемами, що постають перед бійцями та їх сім’ями,

До участі у заході запрошують всіх охочих. Зранку, у неділю, 27 вересня можна буде зареєструватися біля «Зеленої сцени». Стартуватиме забіг об 11:00. Учасники, дивлячись на свої сили, зможуть обрати відстані різної протяжності. Це 1,5, 3,5 та 7 кілометрів.

Андрій Кужель зазначив, що учасники отримають номери із вписаними іменами загиблих Героїв. Також буде можливість для учасників самим обрати та занести у номерок ім’я Героя України, за якого долатимуть обрану дистанцію. Звісно, спортивно-патріотичний захід пройде з дотриманням усіх обмежень карантину.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок