У чотирьох хасидів, які хочуть потрапити до України, виявили коронавірус

У чотирьох хасидів, які хочуть потрапити до України, виявили коронавірус

Дата: 2020-09-18 | Переглядів: 441

У чотирьох іноземних громадян, які перебувають біля пункту пропуску “Нові Яриловичі”, виявили коронавірусну хворобу COVID-19.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на очільницю організації товариства Червоного Хреста на Чернігівщині Оксану Мудру. Таку інформацію вона отримала від білоруських колег з благодійної організації.

Так, хворі хасиди від шпиталізації до медичних закладів Білорусі відмовилися і станом на 17 вересня перебували у прикордонній зоні між двома державами.

У ніч з середи на четвер, Оксана Мудра спільно зі співробітниками благодійної організації “Червоний Хрест” у захисних костюмах через колег з білоруської сторони надали хасидам пакети з засобами гігієни, теплими ковдрами та водою.

Також вони отримали чотири тисячі пакунків спеціальних харчів від єврейської общини міста Умань. Паломники подякували за надану поміч. Коли отримували передачі співали і танцювали.

За інформацією Держприкордонслужби України, на 17 вересня, хасиди продовжували перебувати на кордоні України з Республікою Білорусь. На лінії українського держрубежу їх нараховувалось понад тисяча. Вони перетнули пункт пропуску на білоруському кордоні, здійснивши там всі необхідні процедури прикордонного контролю на вихід з Білорусі.

Перший заступник Голови Держприкордонслужби України Володимир Нікіфоренко припустив, що цих людей могли ввести в оману, адже Україна надавала інформацію про закриття пропуску для іноземних громадян.

Нагадаємо, з понеділка, 14 вересня, до пункту пропуску “Нові Яриловичі”, що знаходиться на Чернігівщині, на кордоні України та Білорусі,, почали прибувати групи паломників з метою потрапити до України. З огляду на ситуацію, що склалася, Кабмін прийняв рішення про закриття цього пропускного пункту.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-03 10:46:01.907

  • Всього випадків: 772,760
  • Активні: 375,374
  • Всього смертей: 12,960
  • Нових смертей: 243
  • Всього одужали: 384,426

Замовити зворотний дзвінок