Ніжин і Носівщина залишаються у "червоній" зоні карантину, але транспорт і заклади освіти працюватимуть

Ніжин і Носівщина залишаються у "червоній" зоні карантину, але транспорт і заклади освіти працюватимуть

Дата: 2020-09-22 | Переглядів: 339

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні у понеділок, 21 вересня, переглянула обмежувальні заходи у “червоній зоні” адаптивного карантину. Комісія отримала багато звернень з регіонів, щодо перегляду обмежень. Одне з них від Чернігівської облдержадміністрації.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Так, на позачерговому засіданні обговорили зміну деяких обмежень карантину у Ніжині та Носівському районі, які з 14 вересня потрапили до «червоної» зони.

За словами, заступника голови Чернігівської ОДА, Андрія Подорвана, Держкомісії висунули пропозицію дозволити рух пасажирського транспорту у населених пунктах «червоної» зони. З умовою, аби заповненими були не більше половини (50%) наявних місць. Це звернення підтримали.
До того ж, з вівторка, 22 вересня, дозволяється також робота навчальних закладів у Ніжині та на Носівщині.

Треба пам’ятати, що такі помʼякшення у “червоній” зоні носять тимчасовий характер. Радіти зарано, адже Ніжин та Носівський район і надалі “червоні”. Звісно, за умови сплеску захворювання на коронавірус, рішення про послаблення відмінять.

Тож жителям Ніжина та Носівського району слід і надалі не забувати про носіння масок у громадських місцях, соціальну дистанцію, особисту гігієну.
Також відкриття шкіл і запуск транспорту не означають, що знімаються інші обмеження “червної” зони.

Згідно вчорашнього рішення Державної комісії ТЕБ та НС від понеділка, 21 вересня, у Ніжині та Носівському районі надалі під забороною заклади культури, кінотеатри, заклади громадського харчування (ресторани, кафе, і т. д.), торговельно-розважальні центри, інші розважальні заклади, спортивні зали, фітнес-центри.

Не можна відвідувати також заклади та установи, що надають соціальні послуги, крім кризового соціального обслуговування.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок