У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня запрацювали транспорт і заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня запрацювали транспорт і заклади освіти

Дата: 2020-09-23 | Переглядів: 324

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій послабила карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Зокрема, у Ніжині та Носівському районі дозволили роботу транспорту і закладів освіти. Відповідне рішення було прийнято на основі звернень та консультацій з регіонами.

За словами заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана, минулої п’ятниці під час засідання Держкомісії з ТЕБ та НС, Чернігівська ОДА звернулася з пропозицією переглянути карантинні обмеження, які запроваджуються у «червоній» зоні.

– Ми запропонували дозволити у «червоній» зоні роботу пасажирського транспорту з обмеженням заповнення не більше 50% пасажирських місць. І нашу пропозицію підтримали. Крім того, з вівторка відновлюють роботу навчальні заклади у Ніжині та Носівському районі. Але варто зауважити, ці послаблення тимчасові. Якщо сплески захворювання надалі фіксуватимуть, доведеться скасувати це рішення. Тож закликаю жителів дотримуватися соціальної дистанції, особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях, – наголосив Андрій Подорван.

Водночас, послаблення карантинних заходів не знімають інших обмежень для «червоних» територій. Надалі залишається під забороною діяльність закладів культури, громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), кінотеатрів, спортзалів, фітнес-центрів, торговельно-розважальних центрів та інших об’єктів, де є потенційні можливості скупчення відвідувачів.

Обмеження також поширюється на відвідування установ та закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування). Винятком є соціальні установи та заклади екстреного реагування (кризового), такі як: центри обліку бездомних осіб, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок