За підсумками І півріччя Чернігівська область вийшла на 9 місце в рейтингу соціально-економічного розвитку, який оприлюднив Мінрегіон, – голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко

За підсумками І півріччя Чернігівська область вийшла на 9 місце в рейтингу соціально-економічного розвитку, який оприлюднив Мінрегіон, – голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко

Дата: 2020-09-23 | Переглядів: 334

Це найкращий результат за всю історію моніторингу – у минулому році область була на 15 місці, в першому кварталі цього року вдалось поліпшити соціально-економічну ситуацію в області та вийти на 12 місце.

Ще більше покращити ситуацію вдалось у другому кварталі цього року і вийти на 9 місце серед усіх регіонів України.

 

Область впевнено посіла 9 місце завдяки зростанню таких показників: фінансова самодостатність, зростання доходів місцевих бюджетів, економічна ефективність, розвиток інфраструктури, збільшення інвестицій та налагодження зовнішньоекономічної співпраці.

За рівнем фінансової спроможності область посіла 3 місце, піднявшись одразу на 11 сходинок. Одним з показників фінансової спроможності є зростання місцевих бюджетів, що вдалося забезпечити у січні-червні цього року.

Суттєво покращився показник економічної ефективності, за яким регіон потрапив у десятку лідерів. За цим критерієм область піднялась на 4 позиції (з 13 на 9 місце серед регіонів). Причому найкраще спрацювала будівельна галузь. Область показала зростання в 1,4 разу.

Чернігівщина активно шукає і, головне, залучає в економіку іноземні інвестиції та розвиває співпрацю з іншими країнами. Завдяки цьому експорт товарів з області продовжував зростати, в той час, як в цілому по Україні спостерігалася тенденція до зниження.

– Завдяки потужній роботі команди, ефективним управлінським рішенням та роботі на результат, нам вдалося підняти область на 9 місце в рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, – зазначив Андрій Прокопенко.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок