Корюківщина: у школяра, якому батько розбив голову, виявили COVID-19

Корюківщина: у школяра, якому батько розбив голову, виявили COVID-19

Дата: 2020-09-23 | Переглядів: 223

Минулого тижня тестування показало коронавірус у школяра з Наумівки, що у Корюківському районі. COVID-19 у хлопчика-п’ятикласника діагностували випадково, після того як батько наніс йому тілесні ушкодження.

Про це пишуть Сусіди. city

Як повідомила директорка Наумівської ЗОШ Ірина Савченко, дитина з багатодітної сім’ї.

У п’ятницю, 11 вересня, хлопчик востаннє відвідував школу. Затим на вихідних у родині стався скандал. Голова сім’ї підняв руку на сина. Побив дитину так, що лікарі виявили травми.

До поліції про інцидент повідомила мати. Проте лише за кілька днів після сварки. Жінка також попросила на певний час вилучити з родини та доправити до обласного центру трьох синів, які навчаються в одинадцятому і п’ятому класі, а також хлопчика дошкільного віку. Все задля їх безпеки. Бо це вже не перше насилля у родині з боку батька.

За словами Олени Одерій, начальниці служби у справах дітей Корюківської РДА, у 2017-му її відомство вже фіксувало подібну ситуацію у цій родині. Тоді глава сімейства побив усіх трьох синів. Однак обіцяв, що виправиться і діти залишилися у батьків.

Та, як видно, уроків батько не виніс, на цей раз під його “гарячу руку” потрапив син, якому розбив голову.

Тимчасове поміщення хлопців до ізолятора вимагало проходження тестування на коронавірусну інфекцію. Так, у постраждалої дитини і виявили COVID-19. За п’ять днів після взяття матеріалів для ПЛР-тестування з лабораторії надіслали позитивний результат. У двох братів хлопчика коронавірусу тести не показали.

Хоча, з’ясувалося, що дитина дошкільного віку тривалий час не відвідувала дитсадок, бо хворіла. Мати самотужки лікувала симптоми сина, які сприйняла як застуду.

Через випадок коронавірусу, у Наумівській ЗОШ на самоізоляцію, що триватиме два тижні, відправили всіх дев’ятьох однокласників інфікованого школяра.
Діти з багатодітної родини, де стався випадок насилля, нині знаходяться у дитячому відділенні Корюківської райлікарні.

Трьом хлопцям мають зробити повторні тести і тільки після негативного результату, їх можна буде відправити до ізолятора в Чернігів.

Надалі слово за органами опіки, які вирішуватимуть залишаться діти у родині, чи ні.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 17:52:01.305

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок