У Новгороді-Сіверському люди мітингують проти незадовільної роботи поліції

У Новгороді-Сіверському люди мітингують проти незадовільної роботи поліції

Дата: 2020-09-24 | Переглядів: 219

У середу, 23 вересня, близько півсотні людей мітингували біля Новгород-Сіверського районного відділу поліції. Людей не зодовольняє робота місецвих правоохоронців. Серед учасників зібрання три групи. Кожна має свої питання до поліції містечка.

Про це передає Суспільне.

Так, одна з груп мітингуючих хоче щоби керівництво райвідділу звільнили. Адже воно причетне до вимагання коштів і побиття підприємця. Також люди вимагають звільнення й інших семи охоронців закону, які в згаданому інциденті теж замішані, однак не понесли жодного покарання.

Ще одні протестувальники приїхали з Шептаків, Новгород-Сіверського району. Це рідні жителя цього села Валерія Полюшка. Люди розповідають, що їх родича, без законних підстав незаконно схопили, мовляв підозрюючи, що браву участь у грабунку. Чоловіка тримали 1,5 доби. Винних теж не покарали.

Треті мітингарі представляють місцевих мисливців. За словами одного з них Михайла Ворошуло, одне приватне підприємство незаконним шляхом орендувало, 1, 5 тисячі гектарів угідь, що призначені для мисливства. Поліцейські на це порушення закону не реагують.

До слова, 4 вересня під відділом поліції Новгород-Сіверська місцеві вже влаштовували протест. Причиною послужила заява трьох підприємців про побиття їх правоохороноцями. За словами потерпілих, очільник місцевої поліції Андрій Петренко разом із заступником Віталієм Сузіком, після спільного розпиття алкоголю, стали вимагати з них 280 тисяч гривень. Коли вони відмовились, то правоохоронці викликали близько два десятки колег на підмогу. Правоохоронці обшукували будинок одного з потерпілих і били його та друзів.

Тоді, щоби з'ясувати ситуацію, до Новгород-Сіверського приїздив, начальник обласної поліції Володимир Нідзельський. Керівництво Новгород-Сіверського відділу поліції написало рапорти на звільнення.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-22 16:36:02.144

  • Всього випадків: 322,879
  • Активні: 181,938
  • Всього смертей: 6,043
  • Нових смертей: 116
  • Всього одужали: 134,898

Замовити зворотний дзвінок