«Наших листонош люди поважають»

«Наших листонош люди поважають»

Дата: 2020-10-09 | Переглядів: 618

Так характеризує своїх підопічних начальниця 21-го відділення поштового зв’язку Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Ірина Дмитренко.

 

В її підпорядкуванні 11 листонош, шість операторів, заступниця.

 

– Такий штат  у нас у відділенні – останні півтора року, – розповідає Ірина Дмитренко. – Раніше було менше з простої причини: обслуговували менший район. Але пройшла оптимізація, сусіднє 10 відділення на Подусівці (вул. Гагаріна, 4) ліквідували, практично приєднали до нашого і тепер ми обслуговуємо і їх зону.

 

Листоноші не постраждали – вони працюють нині в 21-му відділенні, розносять пошту за тими ж адресами, що і півтора року тому. В штаті два чоловіки-листоноші. Це Олександр Гавриленко, досвідчений працівник, за плечима більше трьох десятків років роботи за професією, та Микола Шуляк, який десять років торує дорогу до передплатників. А ще назвала начальниця і ветерана Тетяну Асаулко. «Це наша найкраща листоноша» – так і сказала Людмила Захаренко. З операторів нема претензій до Оксани Радченко та Наталії Дерманської.

 

Газету «Деснянка» в зоні обслуговування 21-го відділення люблять. Залюбки передплачують, в чому чимала заслуга і листонош. Тому приємно було завітати до колективу із скромними корпоративними подарунками. Хай працюється  зручніше! А тираж «Деснянки» зростає!

 

Віталій АДРУГ

Фото автора


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок