Шкарлет закликав на два тижні запровадити для дітей дистанційне навчання

Шкарлет закликав на два тижні запровадити для дітей дистанційне навчання

Дата: 2020-10-12 | Переглядів: 476

Днями Сергій Шкарлет, який тимчасово виконує обов'язки керівника Міністерства освіти та науки України оприлюднив звернення до влади на місцях організувати для дітей дистанційну форму навчання на найближчі тижні.

Про це він написав у месенджері Telegram.

Головний освітянин країни звертається не лише як міністр освіти і науки, але і як батько. Розуміючи, що організаційні моменти навчального процесу вирішуються на місцях, Сергій Шкарлет закликав відшукати можливості для дистанційного навчання дітей протягом наступних двох тижнів. Також міністр освіти наголосив на важливості у сучасних непростих умовах спільної діяльності центральної та місцевої влади. Попросив діяти згідно рекомендацій профільних Державної та місцевих комісій, а також Ради національної безпеки і оборони України.

Політик написав про розуміння усіх викликів, що постали перед керівниками закладів освіти, вчителями та батьками. Разом з тим, згідно заяви Шкарлета, здоров’я людей має стояти на першому місці.

Треба сказати, у своєму повідомленні Сергій Шкарлет не уточнив, про які саме освітні заклади йде мова: школи, виші, чи також дитячі садки.

До слова, нещодавно народний депутат України, Голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький виступив з пропозицією запровадити "карантин вихідного дня", коли у вихідний день сім’я лишається удома, не відправляється в ресторани чи на концерти. Також відправити на дистанційний освітній процес школи та ВНЗ, аби призупинити приріст хворих на COVID-19.

Так, у Чернігівській області минулого тижня впродовж двох днів фіксували збільшення захворюваності на коронавірус. У четвер, 8 жовтня COVID-19 підтвердили у 212 людей, у п'ятницю, 9 жовтня у 170-ти. Більшість нових хворих жителі обласного центру.

За матеріалами gorod.cn.ua


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок