Єдина жінка в Україні на такій посаді: Анна Коваленко очолила Чернігівську ОДА

Єдина жінка в Україні на такій посаді: Анна Коваленко очолила Чернігівську ОДА

Дата: 2020-10-15 | Переглядів: 2177

У четвер, 15 жовтня, Президент України Володимир Зеленський, у рамках робочої поїздки на Чернігівщину представив новопризначену очільницю Чернігівської облдержадміністрації Анну Коваленко.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Глава держави зазначив, що Анна - єдина жінка на цій посаді в Україні. Також Володимир Зеленський висловив сподівання, що рішення нової очільниці області будуть ефективними.

Як зазначила у своїй промові сама пані Анна, Чернігівська область їй не чужа. Вона пообіцяла що буде відкритим керівником, докладатиме зусиль, аби життя чернігівців змінювалося в кращу сторону.

До слова Анна Коваленко – молода керівниця. Їй 29. Народилася у місті Буча,що на Київщині. Закінчила Київський національний унівеситет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого (театрознавець). На даний час навчається в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України (спеціальність «Публічне управління»). Пише дисертацію.

Трудовий шлях Анни Коваленко розпочався у видавничому домі. Також пацювала у ЗМІ. Організувала багато мистецьких заходів. Активна у політиці та громадській діяльності. У 2014-2019 роках була експертом та радником Міністерства оборони та Міністества інформаційної політики.На цих позиціях співпрацювала з комітетом парламенту з питань нацбезпеки та оборони України, ядом дослідницьких установ США.

2019-го стала депутатом Верховної Ради України IX скликання. Затим була заступником Керівника Офісу Президента України, де працювала заступником Керівника. З травня цього року і до моменту призначення на посаду голови Чернігівської ОДА – заступниця Міністра розвитку громад та територій України.

Фото: Офіс Пезидента України


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-03 10:46:01.907

  • Всього випадків: 772,760
  • Активні: 375,374
  • Всього смертей: 12,960
  • Нових смертей: 243
  • Всього одужали: 384,426

Замовити зворотний дзвінок