Скейт-парком у Чернігові опікуватиметься громадська організація екстремалів

Скейт-парком у Чернігові опікуватиметься громадська організація екстремалів

Дата: 2020-10-30 | Переглядів: 776

Новозбудований скейт-парк на бульварі по проспекту Миру утримуватиме громадська організація “Екстримали” На засіданні виконкому Чернігівради прийняли відповідне рішення.

Профільне управління Чернігівської міської ради має підписати з ГО відповідний договір. Згідно документу, закріплена за “Екстрималами” територія прибиратиметься, здійснюватиметься догляд за зеленими насадженнями. Також організація обергітиме та за необхідності ремонтуватиме локації. Буде контролювати експлуатацію третіми особами.

Територію об’єкта благоустрою, що закріплюється за ГО, можна використовувати лише для дозвілля, фізичного оздоровлення, спортивної активності.

Тут не допускається торгівля, підприємницька діяльність, встановлення різного роду обєктів, які мають побутове, соціально-культурне чи інше призначення.

Фінансуватимуться відповідні роботи з опіки над парком за рахунок їх виконавця.

За словами заступника міського голови Олександра Ломако, подібне рішення є чудовою ініціативою. Адже відповідальність за новостворений соціальний об’єкт передається тим людям, які мають найбліьше зацікавлення у ньому.

До слова, в обласному центрі подібна практика застосовується не вперше. Зокрема догляд за баскетбольним майданчиком на “Шерстянці” теж планують передати громадській організації. А комунальний ЖЕК заключив договір з приватним господарюючим суб’ктом про обслуговування дитячого майданчика, що по вулиці 1 Травня, 191.

За матеріалами прес-служби Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2022-01-29 04:44:01.771

  • Всього випадків: 3,980,610
  • Активні: 272,634
  • Всього смертей: 99,882
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 3,608,094

Замовити зворотний дзвінок