У Чернігові захисникам України вручили почесні відзнаки

У Чернігові захисникам України вручили почесні відзнаки

Дата: 2019-10-14 | Переглядів: 371

Напередодні свята захисника України у Чернігові, 11 жовтня, привітали військовослужбовців, поліцейських, ветеранів-афганців, ветеранів Другої світової війни - усіх, хто по праву може називатися – героєм та захисником.

День захисника України - це державне свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. Відповідно до Указу Президента України з 2014 року відзначається щорічно 14 жовтня.

Урочистості проходили у залі засідань Чернігівської облдержадміністрації. Присутніх вітали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, керівник апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха, голова облради Ігор Вдовенко, виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ, генерал-майор Василь Осипчук, голова обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко, голова Чернігівської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Анатолій Кирилюк, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський, родичі загиблих бійців.

Сьогодні однією з важливих площин є захист суверенітету нашої держави. Захищаючи суверенітет, ми таким чином виборюємо свою незалежність, бо ми - незалежна країна. Ніхто не вправі впливати на нас ні шляхом економічного тиску, ні, тим більше, шляхом військової агресії, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Після урочистого привітання він вручив Почесні грамоти та Подяки від Чернігівської міської ради з нагоди Дня захисника України.

Учасники заходу на початку зустрічі хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих учасників АТО/ООС на сході України. Як повідомив голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський, на сьогодні у російсько-українській війні загинули 198 воїнів-жителів Чернігівської області. Він також висловив слова вдячності представникам інших громадських організацій за те, що вони об’єдналися та постійно проводять уроки патріотичного виховання для молоді, які направлені на вшанування загиблих героїв. Він також подякував міському голові за його позицію у питанні об’єднання, що, в свою чергу, обов’язково приведе до перемоги, до миру в Донецькій та Луганській областях. «Впевнений, що з такою молоддю, яка сьогодні є, ми переможемо, тому що ми оберігаємо своїх рідних і близьких, ми оберігаємо свою неньку – Україну», - зазначив Микола Шанський.

Генерал-майор ЗСУ Василь Осипчук подякував усім за виховання наших захисників – молодих солдатів, найкращих у світі.

Присутніх військових також вітали з Днем Українського козацтва, Днем створення Української повстанської армії та святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається заступницею українських воїнів. Ці свята теж відзначають 14 жовтня.

За матеріалами прес-служби Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-03 10:46:01.907

  • Всього випадків: 772,760
  • Активні: 375,374
  • Всього смертей: 12,960
  • Нових смертей: 243
  • Всього одужали: 384,426

Замовити зворотний дзвінок