Новий адміністративно-територіальний устрій Чернігівщини та всієї України можна побачити онлайн

Новий адміністративно-територіальний устрій Чернігівщини та всієї України можна побачити онлайн

Дата: 2020-11-11 | Переглядів: 740

Ознайомитися з новою адміністративно-територіальною організацією держави тепер можна на сторінці сайту atu.decentralization.gov.ua/ де представлені інтерактивні мапа та атлас з детальною інформацією про оновлені адмінодиниці України.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Так, Чернігівщина, складається з п'яти районів - Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Корюківського та Новгород-Сіверського й 57 об'єднаних територіальних громад. Ці дані представлені на онлайн-мапі. Також інтерактивний інструмент допоможе дізнатися які межі мають створені громади та райони, де розташовуються, які їх основні характеристики.

Як повідомляють у профільному департаменті Чернігівської облдержадміністрації, пройшли місцеві вибори, тому в регіоні нині установлюється новий адміністративно-територіальний поділ. У об'єднаних територіальних громадах готують перші сесії, відбувається плануквання діяльності. Також формуються нові райони. Як відтепер виглядають їх межі та основні характеристки представлено у інтерактивній мапі.

Варто зазначити, що розроблений інтерактивний атлас характеризує новий адміністративно-територіальний устрій вцілому всієї країни та у розрізі кожної області. Унікальність цього потрібного інструменту у тому, що вперше зображує зміни у адміністративно-територіальному устрої України на районному та базовому рівнях, який у червні 2020 року затвердив Уряд України, а у липні цього ж року Верховна Рада України.

Картографічний матеріал для інформаційного ресурсу підготували у Міністерстві розвитку громад і територій за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах, як складової реформи децентралізації» Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Також над інтерактивними інструментами працювали фахівці Товариства дослідників України.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-01-26 08:52:01.964

  • Всього випадків: 1,197,107
  • Активні: 209,215
  • Всього смертей: 22,057
  • Нових смертей: 133
  • Всього одужали: 965,835

Замовити зворотний дзвінок