На Чернігівщині спортзали та колонію для госпіталізації хворих на коронавірус використовуватимуть насамкінець

На Чернігівщині спортзали та колонію для госпіталізації хворих на коронавірус використовуватимуть насамкінець

Дата: 2020-11-13 | Переглядів: 318

Спортивні зали Чернігова та Ніжина, а також прилуцька колонія перетворяться на госпіталі для хворих на коронавірус лише, коли у медичних закладах забракне місця.

Про це повідомляє Суспільне.

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу "Юність" може приймати хворих у двох залах на першому і другому поверхаз. У одному 100 людей, у іншому - 150-200.

Наразі у спортивному закладі проводяться ремонтні роботи. Вони повинні завершитися наступного тижня.

За словами директора СДЮШОР "Юність" Геннадія Прокоповича, вентиляція у приміщенні відсутня, для цього відкривають вікна. На його думку, якщо у нижньому та верхньому залах буде майже три сотні людей потрібно облаштовувати і їдальню, додаткові туалетні кімнати. Нині їх у будівлі чотири.

У перелік закладів, які мають підготувати для прийому хворих на COVID-19 потрапила і “Прилуцька виховна колонія”. Тут відбували покарання засуджені підлітки. Зараз заклад законсервували.Як повідомив очільник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш, у першу чергу розглядають можливість використовувати для госпіталізації тільки лікувальні установи. Максимально застосують медзаклади, які наразі не займаються плановим лікуванням.

Так, якщо виникне така потреба, хворих прийматиме і Обласний центр радіаційного захисту населення, який знаходиться у мікрорайоні Бобровиця.

Однак треба передбачити, за необхідності, додаткові місця у великих спорудах.Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок