У ФК 'Десна' з'явиться власний талісман. Триває голосування за ім'я

У ФК 'Десна' з'явиться власний талісман. Триває голосування за ім'я

Дата: 2020-11-16 | Переглядів: 303

Чернігівський футбольний клуб «Десна» матиме власний талісман. У спільнотах клубу в соціальних мережах уже можна побачити часткове, контурне зображення орла. Повну його версію представлять на презентації персонажа-талісману (маскота) “Десни”.

Про це повідомляє Суспільне.

Як назвати майбутній талісман запропонували вирішити вболівальникам клубу. Серед пропозицій керівництво “Десни” вибрало три кращих варіанти – Іглі, Норден і Сів. Нині на сторінках футбольного клубу у соцмережах можна проголосувати за ім’я маскоту, яке найбільше до душі.

Як повідомили у клубі, орел є символом Чернігова. Цей птах прикрашає герб обласного центру. До того ж саме орел - символ “Десни”. Він є на емблемі клубу. Відтак цей птах став і маскотом “Десни”. Залишається обрати йому ім’я.

За словами представника клубу Дмитра Дорошка, у вівторок, 17 листопада, будуть відомі результати голосування. Також у клубі готують презентацію маскота - у відеоформаті, чи на першому матчі “Десни” вдома на стадіоні Гагаріна. Маскот клубу підтримуватиме гравців, а також розважатиме вболівальників на домашніх матчах. Виїжджати з командою не буде.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок