У Чернігові колектори розповсюджували підроблену порнографію із зображеннями боржників

У Чернігові колектори розповсюджували підроблену порнографію із зображеннями боржників

Дата: 2020-11-19 | Переглядів: 2088

Днями чернігівські правоохоронці проводили обшук в офісі компанії, співробітників якої підозрюють у підробленні та розповсюдженні порнографії із зображенням боржників.

У квітні цього року поліція отримала звернення чернігівки, якій погрожували незнайомці з колекторської фірми. Мовляв вона повинна повернути кредит, проте таких коштів постраждала не отримувала.

На погрозах фізичною розправою, “винахідливі” колектори не зупинилися. Згодом розповсюдили в мережі змонтований матеріал порнографічного змісту, де зображувалась заявниця.

У поліції відкрили кримінальне провадження згідно частини 1 статті 301 КК України, що передбачає максимально три роки за гратами.

Також під час санкціонованого обшуку в офісі колекторів, 18 листопада, поліцейські вилучили та відправили на експертизу 50 ноутбуків, 30 мобільних, близько півсотні сім-карт різних операторів мобільного зв’язку. Ще документацію, листи для людей, які заборгували кошти.Як з’явсувалося, колектори також збирали інформацію особистого характеру про боржників, їх рідних, колег, знайомих. Постійно дзвонили з вимогою погасити заборгованість, також не гребували погрозами.

Затим, використовуючи спеціальні програми, робили монтаж порнографічних матеріалів із зображенням боржників, які брали у соцмережах, і поширювали це в Інтернеті.

Наразі проводиться досудове слідство.

За матеріалами поліції Чернігівщини


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-11-28 07:34:01.566

  • Всього випадків: 709,701
  • Активні: 362,473
  • Всього смертей: 12,093
  • Нових смертей: 184
  • Всього одужали: 335,135

Замовити зворотний дзвінок