Чернігівці влаштували різдвяне прибирання у притулку для тварин

Чернігівці влаштували різдвяне прибирання у притулку для тварин

Дата: 2021-01-11 | Переглядів: 331

Днями стартувало волонтерське різдвяне прибирання у ветеринарно-стерилізаційному центрі “Крок до тварин” , що у Чернігові. Небайдужі чернігівці вирішили влаштувати свято і для тварин.

Про це передає телеканал "Дитинець".

Праця нелегка. Треба зібрати відходи у візки, вивезти. Посипати підлогу у вольєрах новою вистилкою зі стружки. За такі зусилля кажуть волонтери, отримують нагороду - щирі емоції братів менших.

Серед помічників центру, як новачки, так і постійні волонтери. Як от Аліна, яка вже не вперше простягає руку допомоги притулку. Свого часу тут знайшла собі улюбленого чотирилапого. Також не перериває дружбу з іншими тваринами. Поки прибиратимуть, у неї своя робота - займатиметься вигулюванням собак.

Необхідність сторонньої допомоги у центрі виникла, бо бракує робочих рук. Не допомагає і погода. Через вологість швидко псується підстилка. Відтак міняти її треба ще частіше, ніж зазвичай.

До того ж центр забезпечує дах над головою більше ніж двом сотням тварин. Усі вольєри зайняті. Тому періодичне генеральне прибирання просто необхідне. Це перш за все комфорт для тварин, які тут проживають. Задля цього небайдужі чернігівці і працювали кілька днів.

Звісно така кількість людей, що завітала до центру, викликала у чотирилапих гучну реакцію. А ще більше тварини раділи проявленій увазі й ще гучніше подавали голос.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-01-26 08:52:01.964

  • Всього випадків: 1,197,107
  • Активні: 209,215
  • Всього смертей: 22,057
  • Нових смертей: 133
  • Всього одужали: 965,835

Замовити зворотний дзвінок