Приїзд від щирого серця: Валерій Дубіль надав Сновській громаді кисневе обладнання

Приїзд від щирого серця: Валерій Дубіль надав Сновській громаді кисневе обладнання

Дата: 2021-01-12 | Переглядів: 300

Сновська громада стала ще однією з тих, котра отримала вкрай потрібне кисневе обладнання для лікування хворих на коронавірус. Так, днями народний депутат України Валерій Дубіль передав 37 пульсоксиметрів і 6 оксигенаторів на амбулаторії, ФАПи та Сновську районну лікарню.

 

Таку допомогу заступник голови ВО «Батьківщина» надав у рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації», яка діє впродовж багатьох років. Кошти для придбання обладнання – не бюджетні.

 

Валерій Дубіль особисто веде цю справу, залучаючи для допомоги небайдужих людей, зокрема бізнесменів та підприємців.

 

У Сновській районній лікарні ліжка для лікування хворих на коронавірус перепов­нені, діляться медики. Саме дороговартісних оксигенаторів якраз таки лікарям найбільше не вистачало.

 

– Я працюю в цій лікарні багато років, Юлія Володимирівна (Тимошенко) завжди допомагає. Згадаємо автомобілі – Тойота, Опель, апарат штучної вентиляції легень. Це справді не слова, а реальна допомога для нашої лікарні, – поділився своїми враженнями під час зустрічі генеральний директор Сновської ЦРЛ Микола Куценко.

 

Важливим є правильне лікування в перші п’ять днів після виявлення коронавірусу. Потрібно приймати вітаміни, цинк і за потреби препарати для розрідження крові та слідкувати за станом хворого, наголошує Валерій Дубіль, який сам кілька місяців тому поборов цю хворобу і допоміг дружині одужати. Нині він супроводжує від 5 до 15 пацієнтів кожного дня, допомагаючи у лікуванні. Проблема з важкохворими пацієнтами у сільській місцевості виникає саме через нестачу потрібного обладнання, впевнений Валерій Дубіль. На початкових етапах захворювання не всім вдається слідкувати за сатурацією.

 

– Одним з основних показників є сатурація, наповнення киснем крові. Якщо показник 95-100, то це норма, а якщо нижче, то це вже привід для хвилювання. Люди, які хворіють на коронавірус, мають постійно знати ці показники, щоб вчасно реагувати на ускладнення. Моя мета, щоб у кожному ФАПі були пульсоксиметри, а в амбулаторіях та лікарнях – обов’язково достатня кількість кисневих концентраторів, – розповів в інтерв’ю Валерій Дубіль.

 

– Цей приїзд – не просто якийсь піар, а від щирого серця. Те, що ви розповіли про лікування коронавірусу, це справді професійно. А щодо обладнання, то силами громади ми також купуємо такі апарати, тому добре знаємо, як дорого вони коштують. Така допомога є дуже важливою, дякуємо вам, – звернувся до Валерія Дубіля голова Сновської ОТГ Олександр Медведьов.

 

Кисневе обладнання отримали громади Прилуччини, Куликівська, Городнянська, Сновська, Тупичівська та Менська ОТГ. Ця робота продовжуватиметься.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-01-26 08:52:01.964

  • Всього випадків: 1,197,107
  • Активні: 209,215
  • Всього смертей: 22,057
  • Нових смертей: 133
  • Всього одужали: 965,835

Замовити зворотний дзвінок