У Чернігові перероблятимуть використані ялинки

У Чернігові перероблятимуть використані ялинки

Дата: 2021-01-13 | Переглядів: 431

Чернігівці зможуть здати новорічні дерева для переробки на комунальне підприємство КП «Зеленбуд». Однак спеціальних майданчиків для їх збору по місту не встановлюватимуть. Ялинки потрібно привозити комунальникам самостійно.

Про це повідомив начальник підприємства Артем Стах на міжвідомчій нараді у Чернігівраді, пише Високий Вал.

Організація спецмайданчиків, щоби приймати використані ялинки, яких після свят дуже багато – ідея гарна, проте затратна. Управління житлово-комунального господарства не має для цих потреб окремих коштів.

Містянам пропонують доставити ялинки до воріт «Зеленбуду» власноруч.

За словами Атема Стаха, перед святами він поводив зустріч з еко-активістом Сергієм Безбородьком та депутаткою міськради Мариною Рейко. Вони висловили прийнятну пропозицію, щодо переробки використаних ялинок.

Тобто містяни, яким не байдужі проблеми навколишнього середовища, матимуть змогу віддати новорічні дерева на переробку, доставивши їх до воріт комунального підприємства. Тут використаним ялинкам неодмінно дадуть раду. Адже «Зеленбуд» має спеціальний подрібнювач гілля.

До слова, якщо змоги доправити ялинку до підприємства немає, можна також стандартно залишити її на сміттєвому майданчику. Необхідна техніка для перевезення дерев та подрібнення гілля є і в чернігівських ЖЕКів.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-01-26 08:52:01.964

  • Всього випадків: 1,197,107
  • Активні: 209,215
  • Всього смертей: 22,057
  • Нових смертей: 133
  • Всього одужали: 965,835

Замовити зворотний дзвінок