Після локдауну у навчальному графіку чернігівських школярів відбудуться зміни

Після локдауну у навчальному графіку чернігівських школярів відбудуться зміни

Дата: 2021-01-14 | Переглядів: 340

Після завершення локдауну, тобто з 25 січня, у чернігівських школярів зміниться графік навчання.

Про це говорили на нараді у Чернігівській міській раді.

Зміни торкнуться часу початку уроків у першу зміну. Адже необхідно уникнути збігу з піковим навантаженням на громадський транспорт. Тобто заняття слід починати не раніше дев’ятої години. Так вдасться зменшити ризики розповсюдження вірусу у транспорті.

Школи мають визначити чіткий час початку очних занять, їх кількість по кожному класу. Також, які предмети вивчатимуться у дистанційному форматі.

За словами начальника упрaвління oсвіти Чернігівради Василя Білогури, з понеділка, 11 січня, чернігівські школи розпочали навчання дистанційно. Звісно для учнів початкових класів це доволі нелегко.

Профільне управління відслідковує надходження скарг від батьків, а також аби завдань дітям задавали не багато. Підготовка до відновлення освітнього процесу у звичному режимі вже відбувається. Звісно, якщо Уряд не продовжить дію постанови, щодо локдауну.

Також очільник профільного управління зазначив, що початкові класи після "лoкдaуну" приходитимуть до навчальних закладів, о тій порі, що й раніше. Години початку уроків для них усе-таки не змінять через організацію харчування. Скоригований розклад чекає на середню і старшу школу (5-11 класи).

Нині заклади освіти, кожен окремо, розробляють індивідуальні графіки і розклади занять. Усе залежить від того скільки кабінетів має школа. Тобто заняття одночасно у всіх школах не розпочинатимуться.

До слова, дитячі садочки прaцюють і прaцюватимуть у звичaйному рeжимі.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-01-26 08:52:01.964

  • Всього випадків: 1,197,107
  • Активні: 209,215
  • Всього смертей: 22,057
  • Нових смертей: 133
  • Всього одужали: 965,835

Замовити зворотний дзвінок