Рештки кинули на місці: на Чернігівщині знову вбили червонокнижних тварин. Фото 18+

Рештки кинули на місці: на Чернігівщині знову вбили червонокнижних тварин. Фото 18+

Дата: 2021-02-15 | Переглядів: 1325

Нещодавно в урочищі Кошарки, що між Деревинами та Лемешівкою, колишнього Городнянського району, браконьєри розправилися з двома лосихами та навіть не приховали слідів злочину. Обідрали туші тварин, а шкіру, голови, кості, нутрощі лишили посеред угіддя на снігу.

Колишній старший єгер Українського товариства мисливців і рибалок, а зараз інспектор з питань Держпродспоживслужби та захисту прав споживачів пункту пропуску «Сеньківка» Микола Крупенич зізнався, що подібного безпорядку не пам’ятає. У 1990-му, у часи його єгерства, на Городнянщині реєстрували 980 мисливців, нині - 287. Однак такого нахабства ніхто собі не дозволяв. Щоби за кілька кілометрів від села, під носом у прикордонників отак познущатися над тваринами.

За словами чоловіка, ймовірно, стріляли з карабіна з пристроєм нічного бачення у кукурузному полі. Немало часу пішло у негідників, аби оббілувати туші. Невже ніхто не помітив, не почув? До того ж нині ввели посаду єгера у сільській місцевості. Вони мають знати, що коїться на їх території.

Пан Микола переконаний, що нелюдів треба обов’язково притягнути до відповідальності, тільки так вдасться покласти край таким випадкам.

Про знайдені рештки тварин правоохоронців повідомили прикордонники.

Т.в.о. начальника Городнянського відділення поліції Роман Лутченко розповів, що недалеко від останків лосів була ще й шкура дикого кабана. Але рештки кабана — давнішні. Час його загибелі визначити не вдалося. Але явно, що не одночасно з лосями, можливо, кількома тижнями раніше. Не ясно й що стало причиною загибелі цієї тварини, адже все що лишилось від кабана пролежало в лісі певний період, могли й хижаки “погосподарювати”.

А от те що загибель лосів — справа рук браконьєрів, сумнівів не викликає.

Поліція опитала місцевих жителів, мисливців. Мають провести ряд експертиз.

За даним фактом порушили кримінальне провадження.

Джерело: Новини Городнянщини


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-02-25 07:50:01.381

  • Всього випадків: 1,325,841
  • Активні: 140,934
  • Всього смертей: 25,596
  • Нових смертей: 135
  • Всього одужали: 1,159,311

Замовити зворотний дзвінок