Не пропрацював і місяця: у Ніжині за нетверезе водіння звільнили керівника муніципальної варти

Не пропрацював і місяця: у Ніжині за нетверезе водіння звільнили керівника муніципальної варти

Дата: 2021-02-16 | Переглядів: 326

У понеділок, 15 лютого, на щотижневій нараді у Ніжинській міській раді повідомили про звільнення очільника новоствореної муніципальної служби правопорядку “Варта” - Сергія Куциби.

За словами міського голови Олександра Кодоли, на вихідних керівника мунварти Ніжина затримали за те що у стані алкогольного сп’яніння керував автівкою.

На нараді був присутній і сам Сергій Куциба. У своє виправдання він сказав, що буде відповідати згідно закону, якщо суд визнає його вину.

Деталі інциденту розповіли у ніжинській поліції.

Так, у ніч з 12 на 13 лютого поліцейські зупинили легковик ВАЗ 2115, що рухався однією з вулиць Ніжина. Водій автівки мав явні ознаки алкогольного сп’яніння (запах алкоголю, нечітка вимова, нестійка хода). Він відхилив пропозицію пройти медичне освідування у присутності двох свідків.

Складений протокол згідно ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення направили до суду.

Нагадаємо, на початку цього року у Ніжині розпочала свою роботу «Муніципальна служба правопорядку – ВАРТА». Вона має сприяти правоохоронним органам у боротьбі з адміністративними правопорушеннями, проводити профілактику правопорушень, охороняти комунальне майно та публічний порядок на території громади.

Керівником новостовреного комунального підприємства став носівчанин Сергій Куциба. Раніше працював в охоронних та силових організаціях.

На керівну посаду його прийняли з випробувальним терміном на 3 місяці, щоби зареєстрував та запустив підприємство. Проте на посаді чоловік не пропрацював й місяця.

У Ніжині вже оголосили про пошук нового керівника муніципальної варти.

За матеріалами mynizhyn.com


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-02-25 07:06:01.251

  • Всього випадків: 1,317,694
  • Активні: 136,811
  • Всього смертей: 25,461
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 1,155,422

Замовити зворотний дзвінок