На Чернігівщині у заметені села добиралися на всюдиході

На Чернігівщині у заметені села добиралися на всюдиході

Дата: 2021-02-18 | Переглядів: 354

Днями надзвичайники Чернігівщини на снігоболотоході «Богун» привезли у занесені снігом села у колишньому Ріпкинському, а нині Чернігівському районі медичного працівника та продукти харчування. Таку техніку використали вперше.

Про це передає Укрінформ з посиланням на речника пресслужби обласного Управління ДСНС Олександра Івченка.

За його словами снігоболотохід використовують, щоби розвідувати пожежі на торфовищах, які, до слова, часто трапляються у нашому регіоні. Чернігівським рятувальникам такого помічника придбали за бюджетні кошти в кінці минулого року. Це був перший виїзд техніки саме для допомоги населенню.

Як повідомило У ДСНС Чернігівщини на своїй сторінці у Фейсбук, села Вир та Лизунова Рудня опинилися, без перебільшення, “відірваними від світу”. Адже через снігопади ці населені пункти, де ще й немає закладів торгівлі, залишились без транспортного сполучення. За допомогою до рятувальників звернулася голова Добрянської громади Світлана Бицько. Громада здійснила закупівлю продуктів харчування і надала медика, щоби провести огляд мешканців сіл, більшість з яких похилого віку. Рятувальників попросили допомогти дістатися населених пунктів.

Вони відрeагували нeгайно. Направили вісім чоловік осoбового склaду тa три oдиниці спeцтехніки, зoкрема й снiгоболотохід «Бoгун».

Відтак одинадцять жителів названих сіл oтримали і мeдичну дoпомогу, і прoдукти пeршої неoбхідності.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-02-25 07:12:01.927

  • Всього випадків: 1,325,841
  • Активні: 140,934
  • Всього смертей: 25,596
  • Нових смертей: 135
  • Всього одужали: 1,159,311

Замовити зворотний дзвінок